Önceki Fotolar

Hayat kurtaran 10 kıyafet hilesi

Toplantıya yetişeceksiniz ve düğmeniz koptu. Ya da ayakkabınızı hemen temizlemeniz lazım ama elinizde kullanacak malzeme yok. Kısacası acil şekilde kıyafetlerinizi derleyip toparlamak istiyorsunuz. İşte hayatınızı çok kolaylaştıracak kıyafet hileleri... 

Son Güncelleme:
A A

Düğmeniz koptu ama yanınızda iğne iplik yok mu? Düğmenizi fotoğraftaki gibi bir ataç yardımıyla dikene kadar gömleğinize tekrar sabitleyebilirsiniz. 

Kazaklarınız tüylendiği için giyemiyorsanız kolayı var. Temiz bir jilet yardımıyla dikkatlice kazıyacağınız topakla kazağınızın görünümünü kolayca yenileyebilirsiniz. 

Kot pantolonla uzun çizme giymek için ne kadar çok efor harcıyoruz. Oysa bu sorunun da kolay bir çözümü var. Pantolonun paçalarını uzunca bir çorabın içine saklayın ve çizmenizi bir çırpıda giyin!

Şortunuz ya da pantolonunuz sizi yarı yolda bırakırsa paniklemeyin. Elinize bie zımba alın ve yırtılan yeri iç dikişlerinde zımbalayarak bu kabustan kurtulun. 

Hamileyken karnınızın yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladığı günlerde henüz hamile pantolonu almak istemiyorsanız straplez bir penyeyi fotoğrafta görüldüğü gibi pantolonunuzun kemer kısmına giyip fermuar ve düğmenizi açık bırakarak rahat edebilirsiniz. 

Spor çantasında bıraktığınız ayakkabılar ve malzemeler hem çantayı hem de içindekileri kötü kokutabilir. Bu durumda tüm malzemelerin içine yeşil çay poşetleri koyup bekleterek kokudan rahatça kurtulabilirsiniz. 

Süet ayakkabılar çok güzel ve şık gözükse de toz ve kir yüzünden kullanımı bir hayli zordur. Süet ayakkabınızın giyemeyeceğiniz kadar kirli olduğunu düşünüyorsanız ve yakınlarda süet boyası yoksa eski bir diş fırçasıyla pırıl pırıl olmalarını sağlayabilirsiniz. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 18’inde felç oldu, 10 yıl içinde mucizeye imza attı