Hayat kurtaran pet şişe dönüşümleri

Herkesin evinde bulunan pet şişeleri atmak yerine hayatınıza artı değer katarak nasıl kullanabileceğinizi biliyor musunuz?

19 Ağustos 2017, Cumartesi 11:53
A A

Bugüne kadar attığınız plastik şişlerden fıskiye yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Ne yani onca su boşu boşuna tek bir yere mi aksın...

Çocuğunuzla birlikte eğlenceli bir aktivite yapmak isterseniz işte karşınızda el emeği göz nuru bir kalemlik.

Fotoğraf makinenizin lens kapağını kaybettiğiniz için üzülüyorsanız, plastik şişenin tabanını kesin ve orjinal kapak görevinde kullanın. 

Evinizde küçük bir sera oluşturmaya ne dersiniz. Üstelik sıfır masraf.

İşte bugüne kadar aklınıza gelmeyen bir yöntem daha. Plastik bidon şişeden kürek yapabilirsiniz. Bu teknik; özellikle yaz aylarını yazlıkta geçirenler için birebir olabilir. Sahile giderken çocuğunuzun da vakit geçirmesi için bir şeye ihtiyacı var değil mi? 

Parmak korumalığı. Bu da sakarlıkta bir numara olanlar için gelsin.

Dekorasyon mağazalarını gezip de kendi tarzınızda bir vazo bulamadıysanız bir de bunu deneyin. 

Kaybolan LEGO bloklarına karşı bulunan en iyi çözümlerden biri olabilir. 

Bu görüntüyü büyük ihtimalle ancak öğrenci evinde görebiliriz. İşte sünger altlığı almak yerine plastik şişenin tabanından yapabileceğiniz bir örnek. 

Çok işe yarar mı bilmeyiz ama boş zamanlarınız da böyle hobiler edinebilirsiniz. 

Başına bir şey gelecek diye gözünüzden bile sakındığınız telefonunuzu her şeyden koruyup kolamanız lazım, değil mi ? İşte size pratik bir telefon koruyucu.

Arkadaş ortamında bir şarkıyı yüksek sesle dinlemeniz mi gerekiyor işte oturduğunuz yerden de yapabileceğiniz pratik hoparlör. 

Telefonu şarja takmak için priziniz tabii ki de var. Peki ya şarjda olan telefonu koyacak bir yeriniz var mı? Telefonunuzu şarj ederken olur olmadık yerlere koymanıza gerek kalmayacak.

Toplu ürünler için paketleme. Ev hanımları bu fikre bayılacak.

Uzatma aparatı. Fiyat olarak çok uygun bir şey için bu kadar kadar zahmete girmeye gerek var mı kararı size bırakıyoruz. 

Yok efendim ben yumurtanın sarısını yemem ben beyazını yemem diyenler için birbir pratik bir yöntem. Yumurtayı sarısından beyazı ayırtma aparatı

Çaysız yapamam diyenler için piknikte bankta nerde olursanız olun en pratik filtre.

Ve tabii ki de bisiklet tutkunları için bir çözüm; çamurluk. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Büyük göğüslü kadınların yaşadığı 12 sorun