'Hayatımın içine etti'

Yazar ve şarkıcı Ayşe Özyılmazel reklamcı Ali Taran'la yaşadığı evlilik için yıllar sonra içini döktü. Ayşe Özyılmazel yeniden Acun'un programına jüri olan Ali Taran'a tepki göstererek; ''Genç kızlığımı elimden aldı, hayatımın içine etti'' dedi

06 Kasım 2015, Cuma 15:12
A A

Yazar ve şarkıcı Ayşe özyılmazel reklamcı Ali Taran'la yaşadığı evlilik için yıllar sonra içini döktü. Ayşe özyılmazel yeniden Acun'un programına jüri olan Ali Taran'a tepki göstererek; ''Genç kızlığımı elimden aldı, hayatımın içine etti'' dedi.

"Dün gece bir mekan çıkışında görüntülenen Ayşe özyılmazel'in kendisine eski eşi Ali Taran'ın yeniden jüri üyesi koltuğunda oturması sorulunca adeta çılgına döndü. Ayşe özyılmazel? "Ben bazı şeyleri anlamıyorum, kimse kusura bakmasın izliyorum süper şahane diyemiyorum. İnsanlar bir canciğer oluyorlar bir birbirlerinden nefret ediyorlar yine barışıyorlar benim böyle değer yargılarım yok''.

"HAYATIMIN İçİNE EDİLDİ ''Ben bazı insanlar hakkında iyi düşünmüyorum bazı insanlar benim hayatıma hiçbir kabahatim yokken kötü etki ettiyse ve ben bu etkiyi yıllarca üzerimde taşımak zorunda kaldıysam o insanlara başarılar dileyemeyeceğim. Ben iyi insan olmaktan çok yoruldum. Genç kızlığımı elimden alındı. Hayatımın içine edildi" diyerek eski eşi Ali Taran ve programın yapımcısı Acun Ilıcalı'ya göndermeler yaptı.

HASTA EŞİNİ BIRAKIP AYŞE İLE EVLENMİŞTİ Ali Taran, kanser tedavisi gören eşi Selma Ann Desmond'a boşanmıştı. Boşanma kararı uzun zaman konuşulmuş tepkilere neden olmuştu. Bu boşanmadan 17 gün sonra, 1 Temmuz 2011 tarihinde Ali Taran ile kendinden yaşça küçük olan Ayşe özyılmazel, Bodrum'da Semiramis Pekkan'ın evinde görkemli bir şekilde hayatlarını birleştirdi.

"DESMOND EVLİLİKTEN 4 AY SONRA HAYATA VEDA ETTİ Zaten kanser tedavisi gören eski eş Selma Ann Desmond bu evlilikten 4 ay sonra hayata veda etti. Ali Taran eski eşi Selma Ann Desmond'un cenazesinde "Bana kızmakta sonuna kadar haklılar" demişti.

ESKİ EŞİN öLüMü EVLİLİĞİ BİTİRDİ Selma Ann Desmond'un ölümü Ali Taran ve Ayşe özyılmazel cephesinde olumsuz etkiler bırakmış ve medyada tartışmalara neden olmuştu. Evliliklerinin 10. Ayında Ayşe özyılmazel, İstanbul Bakırköy Aile Mahkemesi'ne başvurarak, Ali Taran'a boşanma davası açmış daha sonra bu evlilik olaylı başladığı gibi yine olaylı bir şekilde tamamen bitmişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ortaklık bitti