Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi

Evleneceğiniz kişi söz konusu olduğunda, o kişiyi hakkında her konuda emin olmanız gerekir. Bazen kalbimizi verdiğimiz insanlar tam olarak düşündüğümüz kişiler olmayabilir. Bay Doğru, göz açıp kapayıncaya kadar Bay Yanlış'a dönüşebilir ve sonuç olarak karşınızda tanımadığınız bir eş bulursunuz. Aşağıda asla evlenmemeniz gereken erkek tiplerini bulacaksınız.

22 Ocak 2020, Çarşamba 15:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

1-Aşırı güvensiz olanlar

Biraz kıskançlık idealdir. Ancak ilişkide aşırı güvensiz biriyle birlikte olmak her zaman sizi yoracaktır. Partneriniz ne kadar güvensiz olursa, kendi hayatınızı yaşamanız o kadar zorlaşır. Bir de bu kişiyle evlenirseniz vay halinize!

2-Zamanını boşa harcayanlar

Sadece bir kez bu dünyaya geliyoruz ve onu da bizi oyalayan insanlara harcamamamız gerekir. Zaman en değerli hazine ve onu gereksiz nedenlerle sömürmemek gerekir.

3- Moral düşürücüler

Hayatınızda sizi sürekli aşağı çeken birinin kalmasına asla izin vermemelisiniz Sizin hakkınızda kötü şeyler söylüyor ve sürekli sizi kötülüyorsa, onunla bağlarınızı kesmeniz gerekir. Siz onun oyuncağı değilsiniz.

4-Maddiyata önem verenler

Siz ve sevgiliniz, sahip olduğunuz veya sahip olmadığınız şeylerle birbirinizi tanımlanmıyorsunuz. Zengin olmanız veya bir şeylerle dolu bir eve sahip olmanız gerekmez, maddi nesneler mutluluğa eşit değildir.

5-Ne zaman duracağını bilmeyenler

Birisinin sizin sınırlarınızı aşmasına asla izin vermemelisiniz. Her zaman bunu yapan bir erkekle birlikte olmak sağlıklı değildir. Sizi değersiz hissettirmesine izin vermeyin.

6-Hayatında size yer vermeyenler

Size hayatında yer vermiyorsa, sizi hak etmiyor demektir. Sana ne kadar önemli olduğunu hissettirmeli. Sizi takdir etmek istemiyorsa, bunu yapacak başka birini bulun.

7-Kadınları mülkleri olarak düşünenler

Oyuncak değilsiniz. Hiçbir erkek sizi onlara aitmişsiniz gibi görmemeli. Siz kendinize aitsiniz ve istediğiniz hayatı yaşamalısınız.

8-Sakinliği değil, partiyi isteyenler

Siz evlenmeye ve hayatınızı düzene sokmaya hazırken o hala hovardalık peşindeyse bir kez daha düşünün.Her zaman parti yapıyor ve yavaşlamayı reddediyorsa, evlenmek sadece sizi hayal kırıklığına uğratır.  Bu tür bir şey söz konusu olduğunda bir sonraki adımı atarak tüm sorunlarınızı çözmeyeceksiniz.

9-Bencil ve isteksiz olanlar

Sevgiliniz size açılmaya istekli değilse ve sadece kendini düşünüyorsa, evlenmemelisiniz. Sadece bizi tamamen içine alan ve bizi daha derinden önemseyen biriyle evlenmeliyiz. 

10-Yanlış olduklarını itiraf etmeyi reddedenler

Yanlış olduğun kabul etmeyenler, ilişkinizi çıkmaza sürüklemekten başka bir şey yapmaz. Hata yapan herkes bunu kabullenmeli.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Evliyken 8 yıl başkasıyla beraber oldum (22 Ocak 2020)