Hayatınızı adım adım değiştirin

Hayatınızla ilgili değişiklikler yapmak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Ya da değişim gözünüzü mü korkutuyor? O zaman değişikliğe adım adım yaklaşın...

20 Kasım 2018, Salı 12:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
DEĞİŞİMLERİ BELİRLEYİN

DEĞİŞİMLERİ BELİRLEYİN

Atacağınız ilk adım, mutlu olmadığınız noktaları belirlemek ve nasıl bir değişim istediğinize karar vermek olmalı. Kendinize ne yapmak istediğinize dair sorular sorun ve dürüstçe cevap verin. Daha sonra belirlediğiniz noktaları bir kağıda not edin. Yazılı olan çalışmalar, zihni her zaman daha net bir şekilde etkiliyor.

 

CESUR OLUN

CESUR OLUN

Değişim her zaman cesaret gerektirir. Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız radikal kararlar almanız gerekir. Unutmayın, yaranızın iyileşmesi için bazen sadece pansuman yeterli olmaz, cerrahi bir müdahale gerekebilir!

 

 

ERTELEMEYİN

ERTELEMEYİN

Beklemek size hiçbir şey kazandırmaz. Karar verdiğiniz değişime hemen başlamazsanız, birikerek yaşam enerjinizden çalacak.

 

HAYAL EDİN

HAYAL EDİN

Gelecekte kendinizi nerede gördüğünüzü, hayatınızın hangi yönlerinin nasıl değişmesini istediğinizi zihninizde canlandırın. Bu, kendinize koyduğunuz hedef için harekete geçmenizde çok önemli bir motivasyon kaynağı olacaktır.

SABREDİN, PES ETMEYİN

SABREDİN, PES ETMEYİN

Değişim bir anda olmaz. Yıllarca çalışıp, uğraşıp şu anki hayatınızı elde ettiniz. Değişimin ise birkaç günde yaşanmasını beklememelisiniz. Öte yandan hayatınızı değiştirirken bazen istediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz. Yaşadığınız başarısızlık sizi yolunuzdan döndürmemeli. Başarısızlık, başarıya giden yolda atılan en önemli adımdır. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evde sivilce maskesi yapımı: Sivilce kurutucu maske tarifleri