Haydar Dümen'e sorulan yeni sorular (7 Temmuz 2020)

Kadın cinselliğe geç uyum sağlıyor, zevk almayı, orgazmı zamanla öğreniyor. Ama erkeğin cinsel organı fazla büyükse kadın ilişkiden soğuyor. Burada iş erkeğe düşüyor. Beyler, ipleri elinize alın, idareli kullanın, kadına acı çektirmeyin yatak odanızda soğuk rüzgarlar esmesin.

07 Temmuz 2020, Salı 08:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadınlar kaçıyor

35 yaşındayım. Penisimin boyu çok kısa. 11 santim, çok rahatsızım. Bu yüzden kadınların benden kaçtığını hissediyorum. Penis büyütücü hapları tavsiye eder misiniz?

CEVAP

Değerli okurum, ilaca gerek yok. Penisin için anatomi kitapları normal diyor. Bana göre kılıcına göre iyi kullandığın zaman sorunlar biter. Ama bekarsan hemen evlen. Duygusal bakımdan mutlu ettiğin bir kadın asla penisinin boyunu düşünmez. Çünkü penisin normal. Evlen. Tam çocuk yapma zamanı.

Acaba uzar mı?

Yaşım 22. Penisimin boyu 12 santim. Acaba kilo versem penisimin boyu uzar mı? Günlük mastürbasyon yapıyorum sizce zararlı mı?

CEVAP

Değerli okurum, penisinin ölçüsü tamdır, normaldir. Kilo versen daha görünür hale geldiğini fark edesin. Mastürbasyonu gün aşırıya çeviriver, hepimiz rahat edelim.

Gebe miyim?

23 yaşında kızım. Adetlerim düzensiz diye doktora gittim, bana ilaç verdi. Bu arada partnerimle sürtünme yoluyla ilişkiye girmiştim. Üzerinden bir hafta geçti, adet göremedim. Test yaptım, hamile olma ihtimalim var mı?

CEVAP

Sevgili okurum, sanırım doktorun verdiği ilacın etkisi oldu. Bana göre hamile değilsin. Hamile olsan da çok aceleye ne gerek var? İkinci adetini görmeyi bekle.

Geç boşalıyorum

24 yaşındayım, günde 2 kez mastürbasyon yapıyorum. İlişkiye girerken sertleşme sorunu yaşıyorum ve geç boşalıyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, doktorluk bir sorunun yok. Mastürbasyonu haftada 3-4’e indirmezsen ileride sorunlar çıkacak. Ve bunlar büyüyecek. Doktorun işi de zorlaşacak. Senin cinselliğin de kendi yolundan çıkacak. Aman yavrum, biraz irade. Biraz da karşı cinse yönelme.

Frenleyemiyorum

19 yaşındayım. Hemen her gün boşalıyorum. Kendimi frenlemeye çalışıyorum, o zaman da tuhaf rüyalar görüyorum. Her gün boşalmam gelecekteki cinsel hayatımı kötü etkiler mi?

CEVAP

Değerli okurum, cinselliğe düşkün biri olduğun anlaşılıyor. Tabii bazı frenler gelişmeli. Araba bile olsa fazla hızla yıpranır. Aslında senin her gün mastürbasyonuna göz yumacağım ama içimden gelen ses ‘Şunu gün aşırıya indiriversen’ diye beni uyarıyor.

Bozabilir miyim?

25 yaşındayım. Penisim sol taraf doğru eğik duruyor. Bir kez geneleve gittim, sorun olmadı. Bir de sertleşince eğrilik kayboluyor ama sol taraf biraz daha cılız kalıyor. Kızlık zarı bozmada zorlanır mıyım?

CEVAP

Değerli okurum, o kadar eğrilikler fizyolojiktir, sakıncası yoktur. Merak ettiğim kızlık bozma ile bu sorunun ne ilgisi var?


Vajinası çok acıyor

26 yaşında, 1 yıllık evliyim. Eşimin vajinası çok acıdığı için ilişkiye giremiyoruz. Çare sizden.

CEVAP

Değerli okurum, bir kadın doğum uzmanı “İltihap, mantar gibi engeller yok” diyorsa geri kalan bizim sorunumuz. Onu çözüyoruz.

Kadın ne hissediyor?

20 yaşındayım. Kadınların orgazm olurken hissettikleri erkeklerinkinden daha farklı mı? Yoksa bizim hissetiklerimizin aynısı mıdır?

CEVAP

Okurum, bir erkek ve kız yemek yiyorsunuz. Hanginizin o yemekten keyif aldığını kim bilebilir? Her iki tarafta bu olaydan çok zevk alıyor ki insanlar birleşiyor. Bunun da amacı çocukların doğması, soyların sürmesi. Şimdi ben soruyorum. Bir kadının erkekten daha zevk alıp almamasından sana ne? Bırak, herkes kendi duygularını yaşasın.

İlaçlar güvenilir mi?

27 yaşındayım, penisim 12 santim. Penis büyütücü ilaçların güvenirliliği var mıdır?

CEVAP

Sıfırdır yavrum. Boş yere paranı kaptırma.

Penisim normal mi?

24 yaşındayım. Cinsel ilişkide sorunum yok. Saatlerce ilişkiyi sürdürüyorum. Ama penisimin sönük hali 2-3 santim, ereksiyon hali ise 10-11 santim. Sizce normal mi?


CEVAP


Okurum, bence normal. Bu yetmez, kızlarca da normal ki, kimsenin sesi çıkmamış. Saatlerce ilişkiye girmene gelince; bu önceleri iyi. Herkes hayatından memnun. Ama bir atı da durmadan dizginlersen arsızlaşıverir. Şunun orta yolunu bulun.

Adeti gecikti, korktuk

Sevgilimle birleşme olmadan sadece seviştik. Zarı yerinde, penis vajinaya girmedi. Ama ben boşalıp boşalmadığımdan emin değilim. Kızın hamile kalma olasılıgı nedir? Adeti gecikti, hamile diye korktuk. Yardım edin.

CEVAP

Yavrum, hem korkuyorsun hem de gerçek şövalyeler gibi üzerine atılıyorsun. Bu piyasada yoğurt pahalıdır. Nerede bu yoğurdun bolluğu dedirtme. Kız şimdilik gebe değil ama spermler fırsat bekliyor. Bir yumurta yakaladı mı oldu da bitti, maşallah.

Orgazm oluyor muyum?

26 yaşında kadınım ve bekarım. Boşalmanın nasıl bir şey olduğunu anlayamıyorum. Sadece çamaşırımdan fark ediyorum. Bende bir sorun mu var?

CEVAP

Değerli okurum, orgazmın ne olduğunu bilmiyorsun. Buradaki kadınlarda ruhun boşalması. Erkeklerde ise meniyle gelen orgazm denilen boşalma şekli. Pek çok kişi kadından da bir şeylerin dışarı akacağı yanılgısına düşüyor. İyi bir eş bulduğunda orgazm olacaksın. Gerekeni o yapacak. Çünkü burada partner de önemli.


BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Çekerek uzatıyorum

Penisimi çekerek uzatmaya çalıştım, 5 gün çektim sonra bıraktım. Bıraktıktan sonraki 2 hafta sıkıntı yoktu. Sonra sertleşmemeye başladı, eskisi gibi sert değil. Aldığım haz da azaldı. Ne yapmalıyım? Çıkmazdayım.

CEVAP

Değerli okurum, penis boyu çekmeyle, ucuna taş bağlayıp sarkıtmayla, masaj yapmayla falan değişmez, ne zaman öğreneceksiniz? Tüm bunlar en basit haliyle şartlatanlıktır. Bunlar penis damarlarına zarar verebilir, yıpratabilir. Bunun için bir hekime görünmeni öneririm. Oğlum, bu lastik değil. Çekince bozulmuş lastik misali uzasın. Lütfen aklınızı başınıza alın, delice şeyler yapmaya kalkmayın.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Erken boşalıyorum

23 yaşındayım, hep mastürbasyon yapmak istiyorum. Günde 3-4’ü buluyor. Kız arkadaşımla sevişirken erken boşalıyorum. Mastürbasyon yaparken de aynısı oluyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Okurum, ‘Alışmış kudurmuştan beterdir’ deriz. Boş yere değil bu sözler. Seninki de alışmış kudurmuştan beterdir sözüne örnek olmuş. Ne yapıyorsun? Nedir bu istek? Başka işin gücün yok mu? Kız arkadaşın varken mastürbasyon nereden çıktı? Günde 5-6 kez mastürbasyona alıştırdığın bünyen 1 dakika içinde boşalıyor. Nicelikten vazgeçip niteliğe önem ver. Yoksa daha çok hayal kırıklığı yaşar ve partnerine de hüsran yaşatırsın.

Sertleşmiyor

51 yaşındayım. Sigara kullanıyorum, alkolü de ayda yılda içiyorum. Erken boşalıyorum, birleşme olduktan sonra 10 15 saniye sürüyor. İlk boşalmadan sonra çok geç ereksiyon oluyorum, bazen olamıyorum. Bunun tedavisi var mı?

CEVAP

Değerli okurum, yaşın olgunluk yaşı. Bu yaşlar cinsellik konularında kendine göre verimlidir. Derhal erken boşalma sorunundan önce ereksiyonda yaşadığın sıkıntıyı halletmelisin. Bu konuda uzman hekimlerimiz var. Boşalma olayı da ikinci faktör. Bunun için de bir üroloji uzmanına gitmelisin. Yaş sorun değil, unutma.

GÜNÜN SÖZÜ

Akıl bilgiyle yaşlandıkça gençleşir. H.D.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Herkesin utanıp da dile getiremediği 5 cinsellik sorusu