Haydar Dümen'e sorulmuş "Seninki de dert mi?" dedirten ilginç sorular

POSTA Gazetesi'ne gelen cinsellikle ilgili merak edilen ve akla takılan soruları yıllardır kendine has üslubuyla yanıtlayan Dr. Haydar Dümen, bazen verdiği cevaplarla bazen de sorularla okuyucularını hayrete düşürüyor. Best of Haydar Dümen köşemizde bu hafta radarımıza takılan en ilginç soruları derledik.

17 Kasım 2020, Salı 10:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kızlar benimle sürekli ilişkiye girmek istiyor

Kızlar benimle sürekli ilişkiye girmek istiyor

18 yaşındayım. Okulumuzdaki kızlar benimle ilişkiye girmek istiyorlar. Sizce ne yapayım?

CEVAP

Ah o kızlar yok mu o kızlar. Vallahi kızlar, nedir sizden çektiğim? Bu çocuklarla zorunuz ne sizin? Yahu siz okula mı gidiyorsunuz yoksa aklınızı cinsellikle mi yiyorsunuz? Çekilin kenara, masum bakın, o erkekleri de artık rahat bırakın. Onlar zaten dokunmatik bomba gibi. Hepsi patlamaya hazır. Ama patlarken patlatma diye bir olay var. Kimi ödünü patlatır, kimi derin sularda çakıl taşı aratır. Bazısı da arsız arsız sırıtır. Bu nedenle siz en iyisi bir kenara çekilin. Şu mail sahibiyle beni baş başa bırakın. Gel oğlum, şöyle köşeye gel bakayım. O yaşlardan biz de geçtik. Bizim başımız kel miydi? Akıllı olun, işinize gücünüze bakın, kızları da biraz unutun.

Cinsel organım kabusum oldu

Cinsel organım kabusum oldu

Penisim 20 santim uzunluğunda ve şimdiye kadar 5 ilişkimde de cinsel hayatımı bitirdi. Kız arkadaşlarımın canları acıyor. Şu anki ilişkimde de aynı sorun var. Ne yapacağımı bilemiyorum. Penisim kabusum oldu. Lütfen yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, yiğidim, kızlarla düşlerinde ve hayalindeki amaçlarla gününü geçirmek için mi ilişkiye giriyorsun? Böylece atıp atıp şişiyorsun. Vallahi oğlum, bence yazdıklarına kendin de inanmıyorsun. Zaten senin de uykularını kaçırmış, bak böylece kabusun olmuş. Sanki sen bir koç, kızlar da koyun. Başına inmeden çobanın taşı, çık otladığın o otlaktan. İnsanların arasına dön, topluma karış. Ne yapalım, atsan atılmaz, satsan satılmaz. Yalan dolanla kimse bir yere varamaz.

Beş kızla ilişkiye giriyorum

Beş kızla ilişkiye giriyorum

Günlük 5 ayrı kızla ilişkiye giriyorum. İlerleyen zamanda benim için bir sorun olur mu?

CEVAP

Neler duyuyorum değerli okurum? Bir günde 5 ayrı kızla cinsel ilişki ha! Bunu okuyan diğer erkek okurlarım vallahi zıvanadan çıkacaklar, demedi deme. Bu köşeyi mail yağmuruna tutacaklar. “Bize de, bize de” diye bağrışacaklar. O zaman ne yapacaksın? Seks ihtilali yapan değerli okurum sevinsin, göğsünde 5’lik yafta ile övünsün. O bir yanda övünsün zararı yok. Ancak bu gibi durumlarda bizler “Ufak at da, civcivler yesin” deriz. Benim şimdi sizlere soracak sorum var değerli okurlarım: Adam gibi tek mi, yoksa bozuk düzen 5 mi olsun? Yazın bana.

Boynunu bükmeye başladı

Boynunu bükmeye başladı

23 yaşındayım. Bir sene önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte oldum. O günden beri kuşum eskisi gibi ötmüyor. Eskiden sürekli öterdi, şimdi ötmüyor, boynu büküldü. On yıldır mastürbasyon yaparım. Çok mastürbasyonla ilgili olabilir mi?

CEVAP

Hayrola, bu telaş niye? Zavallıyı zorlaya zorlaya onun canına ot tıkadın, kuş alıştı ele, gitmez yad ellere. Kuş alıştığı yemden başkasını yemez. O alıştığı günlük menüsünü istiyor, “Aramıza başkasını sokma, biz bize kalalım” diyor. Tabii hem onu kıskanıyor hem de küsüyor. Küsen ne yapar? Küstüğünün yüzüne bakmaz. Damarında kanı donar ve akmaz. Bu nedenle boynu büküldü. Geçmişte çok çile çekti. Çünkü sen zavallıyı çok hırpaladın. Okurum, her şey düzelecek, zaman gerek.

Adam uyuyor

Adam uyuyor

31 yaşında kadınım, 2 yıllık bir sevgilim var. Ne yapsam adamı harekete geçiremiyorum. İstek hep benden geliyor, ilk adımı atmazsam öyle yatar uyuruz. Ne olur bana bir yol gösterin.

CEVAP

Sevgili okurum, azanla bozanın, insanın kuyusunu kazanın, akordu bozuk sazın, yumurtlamayan kazın, kurak geçen yazın, saatler süren nazın, saksafonu bozuk cazın, ben neyini düzelteyim sevgili okurum? Senin uykucuya selam söyle, olmaz bu işler böyle. Güzel kızım, senin de yaşın belli, anne olmak için yılların sınırlı. Böyle bir adamla “Hayat geçer” dersen sana kolay gelsin. Bana sorarsan düşün, taşın, doğru kararı al derim.

Hep sevişiyoruz

Hep sevişiyoruz

Üç aylık nişanlıyım ve nişanlımı seviyorum. Onunla ne zaman baş başa kalsak sevişiyoruz. Konuşma en fazla 10 dakika sürüyor. Bu durum evlilikte sorun yaratır mı?

CEVAP

Okurum, gençlik yıllarının büyülü enerjisini yaşıyorsun. Yanında sevdiğin kız var, o da seni seviyor. Sevişmeyip ne yapacaksınız? İlkbaharda çiçekler, neden öylesine güzel açmışlar renk renk ve nefis kokular salıyorlar? Üreyecekler yeni çiçekler, yeni meyveler oluşacak. Yine ilkbaharda kuşlara, kedilere bakın.

Damlardan aşağı inmiyorlar. İlkbahar mevsimlerin aşk dönemidir. Siz de aşk dönemizini yaşıyorsunuz. Sevişiyorsunuz ya sevişin sevişebildiğiniz kadar. Konuşmaya önünüzde daha uzun yıllar var. Şimdi kendinizi bırakın bir akıntıya, bünyeniz ne istiyorsa ona uyun ama bazı ciddi kuralları da zedelemeyin.

Evlendiği erkek bana kızar mı?

Evlendiği erkek bana kızar mı?

18 yaşındayım. İki yıldır sevgilim var. Sevgilim “Hiç ilişkiye girmedim” dedi. Onu ilişkiye ikna edersem ve ilişki sırasında zarını bozarsam, ileride de başka bir erkekle evlenirse, evlendiği erkek bana kızar mı?

CEVAP

Korkma oğlum, sen Türk gencisin. Erkeklikte dünya birincisisin. Akılsızlara akıl gerek ama sırası gelmişken sana da birkaç söz edelim. Be hey tuhaf oğlum. İleride, başka insanlarla evleneceksiniz ve şimdiki sevgilinin kocası sana eşinin kızlık zarını bozduğun için çok kızacak.

Ya bu ne demek ha? Nasıl olacak bu iş? Hadi oğlum, biraz akıllan, ben dua edeceğim sana akıl fikir gelsin diye. Anan, baban duysa kıyamet kopar. Baban kalpten, annen felçten düşer yatağa. Uyan oğlum, rüyaydı bu! Kabus gördün. Şükret Allah’a, bir daha yaklaşma kıza.

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (17 Kasım 2020)