Haydi çocuklar spor okullarına

Haydi çocuklar spor okullarına

Haydi çocuklar spor okullarına

06 Haziran 2019, Perşembe 10:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KARŞIYAKA Belediyesi, çocuklara spor alışkanlığı kazandırmak ve tatil döneminde kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak için, 9 farklı branşta 'yaz spor okulları' açacak. Kurslar için 10 Haziran'dan itibaren, Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu'na kayıt yaptırılabilecek.

18 Haziran'daki açılış töreniyle başlayacak olan kurslar, Karşıyaka Belediyesi bünyesindeki modern spor tesislerinde yaz sonuna kadar devam edecek. Bale 4-9 yaş; cimnastik 4-10 yaş; voleybol, basketbol, yüzme, futbol, judo ve masa tenisi 7-16 yaş grubundaki tüm çocuklara açık olacak. Okçuluk kursuna ise 7 yaş ve üzeri herkes katılım sağlayabilecek. Kurslara ilişkin 0 232 324 73 63 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilecek.

Sporla iç içe nesiller yetiştirmeyi hedeflediklerini vurgulayan Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, "Çocuklarımızın tatil dönemini en iyi şekilde değerlendirmesini sağlamak; ruhsal, bedensel ve sosyal gelişimlerini desteklemek amacıyla spor kurslarımızı başlatıyoruz. Bu kurslarda çocuklarımız bir yandan becerilerini geliştirirken bir yandan da sosyalleşme imkanı bulacak. Hem nitelikli hem de keyifli bir yaz tatili için tüm çocuklarımızı spor okullarımıza bekliyoruz" dedi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder