Hayran arıyorlar!

Dünyaca ünlü rock grubu Metallica, 17 Ekim'de Amerika Virginia'daki konserinde kaybolan 20 yaşındaki hayranları Morgan Harrington'ı bulana 75 bin TL ödül vereceğini açıklayarak dünyayı kendine hayran bıraktı

28 Ekim 2009, Çarşamba 05:00
A A

Ünlü rock grubu Metallica’nın Amerika Virginia’da 17 Ekim’de verdiği konser sırasında hayranlarından 20 yaşındaki Morgan Harrington’ın kaybolduğu ortaya çıktı. Konser öncesi grubun sahneye çıkmasını bekleyen Morgan Harrington’ın arkadaşlarının yanından “Tuvalete gidip geleceğim” diyerek ayrıldığı, ancak bir daha geri dönmediği öğrenildi.

TUVALETE GİDİNCE İÇERİ ALINMADI

Morgan Harrington’ın konser alanının dışındaki tuvalete gittikten sonra içeri girmesine izin verilmediği için tek başına evine dönmeye karar verdiği öne sürüldü. Genç hayranın evine dönmemesi üzerine ailesi polise haber verdi. Federal Soruşturma Bürosu’nun (FBI) arama çalışmalarına katıldığı Morgan Harrington’ın bulunması için Metallica da harekete geçti. Grup, hayranları Morgan Harrington’ı bulana 50 bin dolar (75 bin TL) ödül vereceğini açıkladı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.