Hayranları Can Yaman'ı Bebek'te yakaladı

Erkenci Kuş’ dizisi ile şöhreti Türkiye sınırlarını aşan Can Yaman önceki akşam Bebek’teydi. Oyuncuyu gören hayranları hemen etrafını sarmaya başladı

28 Eylül 2019, Cumartesi 08:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aralarında İtalyanların da olduğu kalabalık kısa sürede çoğaldı. Öyle ki, trafik sıkıştı. Korna sesleri yükseldi. Can Yaman kimseyi kırmadı, herkesle fotoğraf çektirdi. Bu sırada ilginç açıklamalar yaptı.

Erkenci Kuş’taki partneri Demet Özdemir için “Bana göre; Demet ile ben, gelmiş geçmiş ekranların en uyumlu çiftiydik” diye konuştu.

'50 İTALYAN İLE BİR KAFEDE YEMEK YEMEM İÇİN TEKLİF GELDİ'

'50 İTALYAN İLE BİR KAFEDE YEMEK YEMEM İÇİN TEKLİF GELDİ'

Can Yaman, “İstanbul’da bu kadar İtalyan olduğunu bilmiyordum! Ben, Türkiye’yi temsil ediyorum. Tıpkı A Milli Futbol Takımı gibi. Geçenlerde 50 İtalyan ile bir kafede yemek yemem için teklif geldi.

'DEV POSTERİMİ ASACAKLAR'

'DEV POSTERİMİ ASACAKLAR'

Gurur verici. Yunanistan gezisi sırasında da kızlar ‘Benimle evlen’ diye bağırıyordu. Yakında Cannes’a gideceğim. Onuruma davet verecekler. İlk defa bir binaya benim dev posterimi asacaklar” dedi.

Can Yaman geçen günlerde, ABD’de televizyon ve eğlence dünyasının nabzını tutan ‘EOnline’ sitesinde birinci seçilmişti.

NAPOLİ'DE SES GETİRMİŞTİ

NAPOLİ'DE SES GETİRMİŞTİ

İtalya'da gösterilen ‘Dolunay’ dizisi nedeniyle ülkede popüler olan Can Yaman’ın Napoli'de kaldığı otelin önünde hayranları onu görmek için dört gündür nöbet tutmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya günler sonra evden çıktı