Hayranları merak ediyor! Ünlü isimlerin vazgeçemediği yemekler

Ünlü isimlerin hayranları bilindiği üzere çok meraklı. Yedikleri içtiklerinden, giyip çıkardıklarına kadar her şeyi merak ediyorlar. Biz de ünlü isimlerin ne yeyip ne içtiğini; hangi yemekten vazgeçemediğini derledik! 

16 Mayıs 2017, Salı 16:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Emma Watson

Emma Watson

Meksika yemeklerinin büyük hayranı olan Emma Watson sabah kahvaltılarında yumurtalı tortilla yemeye bayılıyor. 

Oldukça kolay ama bir o kadar da leziz olduğunu söylediği bu yemekte, önce guacamole ve salsa sos hazırlayıp ardından tortillayı pişirdiğini ve bu yemeğin kendisi için çok özel olduğunu belirtiyor.

Hugh Jackman

Hugh Jackman

Hugh Jackman, şarap ve peynire olan saplantısını anlatırken, ağzının tadını bilen biri olduğunu, şarap ve peynirin eşsiz uyumunu yakalayabildiğinde o andan büyük keyif aldığını söylüyor.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson tatlı kaçamaklardan hoşlandığını, fakat aynı zamanda suçluluk da duymadığını söylüyor.

Günün her öğününde tavuk kanatları yiyebileceğini ve bu yemeğe bağımlı olduğunu belirtiyor.

Justin Bieber

Justin Bieber

23 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, 2008'den beri özellikle 18 yaşın altındaki gençlerin hayatında büyük yer kaplıyor

Sahnelerin çılgın çocuğu, genç kızların büyük hayranlık duyduğu Bieber, en sevdiği yemeğin bolonez soslu spagetti olduğunu ve ona karşı koyamadığını söylüyor.

Britney Spears’

Britney Spears’

Kendisine en sevdiği yiyeceğin ne olduğu sorulduğunda "İki erkek çocuğu olan bir annenin en sevdiği şeyin elbette çikolata olacağını" söylüyor.

Miranda Kerr

Miranda Kerr

Podyumların aranan yüzü, süper model Miranda Kerr işi gereği sürekli diyet yaptığını; sebze ve meyve ağırlıklı beslendiğini, ancak konu kızarmış tavuk olduğunda kendini kaybettiğini belirtiyor.

İnsanların istedikleri her an kızarmış tavuğa erişebildiğini ancak kendisinin sadece bazı günlerde kendini bununla şımartabildiğini söylüyor.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Kilolarıyla sık sık gündeme gelen ve bu konuda magazincilerle hiç anlaşamayan oyuncu Aniston'un en sevdiği yiyecek nachos imiş. 

Jennifer Aniston, nachos yemeye bayıldığını ve sevdiği tek yiyeceğin bu olduğunu söylüyor. Nachos aşkı o kadar büyük ki, yere düşse bile alıp yemeye devam edeceğini belirtiyor.

Cameron Diaz

Cameron Diaz

The Body Book kitabının yazarı olan dünyaca ünlü oyuncu, vaktinin büyük kısmını mutfakta geçirdiğini ifade ediyor.

Diaz'ın en sevdiği yemeği ‘’içinde sarımsak, zeytinyağı ve limon’un olduğu her şey’’ olarak tanımlıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder