Hayranları öfkeden küplere bindi: Dayanamadı kaçtı

İngiliz kraliyet ailesinin gelini Sussex Düşesi Meghan Markle hakkındaki bir iddia ortalığı karıştırdı

30 Mayıs 2019, Perşembe 17:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bazı basın organlarına yansıyan iddialara göre Markle ile Prens Harry'nin bebeği Archie'ye bakmakla görevli olan dadı da işini bırakmak zorunda kaldı.

İngiliz basınına yansıyan bu iddialar Markle'ın hayranlarını da öfkelendirdi.

İngiliz basınında yer alan iddialara göre Markle ile Prens Harry'nin minik oğlu Archie'ye bakması için bir dadı görevlendirildi. Fakat Markle, değil dadının bebeğin bakımıyla ilgilenmesi yanına bile yaklaşmasına izin vermediği için işi bıraktı.

Çiftin Frogmore Evi'nde görev yaptığı iddia edilen ancak ismi açıklanmayan bir kaynağı iddiasına göre Markle, kendisinden başka birinin Archie ile yalnız kalmasına katlanamıyor. Bu konudaki bütün yardım tekliflerini de geri çeviriyor.

Aynı kaynak, Avustralya'da yayınlanan New Idea adlı dergiye yaptığı açıklamada "Meghan Markle sadece annesi Doria'nın bir dakikalığına bebeğini kucağına almasına izin veriyordu. Başka kimsenin bebeği kucağına almasını istemiyordu" dedi.

Prens Harry ile Meghan Markle'ın bebeklerine bakması için dadı tutmayacakları iddia ediliyordu. Hatta Markle'ın annesi Doria'nın ABD'den Londra'ya gidip bebeğin bakımında kızına yardım edeceği de ileri sürülenler arasındaydı.


Fakat her ne kadar anne Doria Ragland, torunu doğunca kızı ve damadının yanında olsa da kısa süre kalıp Los Angeles'taki evine geri döndü.

Meghan Markle'ın hayranları ise dadıyla ilgili bu iddialara ateş püskürüyor. Onlara göre bütün bunlar, Markle'a yönelik bir karalama kampanyasının parçaları.

Bu arada Meghan Markle, geçen yıl evlendiğinden bu yana yanında çalışan üç asistan ile bir helikopter pilotu da görevlerinden istifa etmişti.

O dönemde Markle'ın aşırı kontrolcü ve baskın kişiliği nedeniyle çalışanlarına nefes aldırmadığı, onların da bütün bunlara dayanamayıp istifa ettiği iddiaları basına yansımıştı.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çin'in başka çaresi kalması: Yemesinler diye 580 TL ödeyecek