Hayvanat bahçesinde tellerden atlayan kadın aslana kafa tuttu

Amerika'da New York şehrinin Bronx bölgesindeki hayvanat bahçesinde akıllara zarar bir olay yaşandı. Çitlerden atlayan bir kadın orada bulunan aslanın üzerine yürüdü. Olay büyük şaşkınlık yarattı...

02 Ekim 2019, Çarşamba 15:04
A A

Biz hayvanat bahçeleri etik olarak yanlış uygulamalardır, kaldırılmalıdır diye sesimizi yükseltmeye çalışırken Amerika'da çok tuhaf bir olay yaşandı. Bronx'taki hayvanat bahçesine giren bir kadın adeta ortalığı birbirine kattı.

Hayvanları ziyaretçilerden ayıran çitlerin üzerinden atlayan kadın hayvanat bahçesi sakini erkek aslanla burun buruna geldi. Ancak kadın aslandan korkmuş gibi görünmüyordu. Tam tersine aslanın üzerine giden kadın hayvana bir anlaşılmayan bir şeyler söyledi ve yerinden kıpırdamadı.

Hayvanat bahçesi ziyaretçilerinin şaşkın bakışları altında gerçekleşen olayda kimse ne yapacağını bilemeden beklerken kadın tıpkı girdiği gibi çitlerin üzerinden atlayarak aslanın yaşam alanından çıktı ve koşarak olay yerinden uzaklaştı.

Olay o anda hayvanat bahçesinde olan @realsobrino adlı Instagram kullanıcısı tarafından videoya kaydedildi ve sosyal medyadan yayılmaya başladı. Kullanıcılar yaşanan olayı izlediklerinde inanamadılar ve kadına hakaretler yağdırmaya başladılar. Yorum yapan çoğu kişi kadının aslan tarafından yenmesini tercih edeceğini söyleyerek kadına nefretini kustu.


Yapılan 911 çağrısından sonra olay yerine gelen polis ekipleri kadını bulamadılar. Ancak polisin söylediğine göre kadının aslana verdiği rahatsızlık bir yana çitlerden bu şekilde atlayıp içeri girmesi zaten başlı başına bir suç unsuru ve yakalanırsa hakkında işlem yapılmasını gerektiriyor.

Sıradaki haber yükleniyor...