Hazal Filiz Küçükköse'nin eski eşi Tuan Tunalı, gönlünü bakın kime kaptırdı!

Geçen yıl Hazal Filiz Küçükköse'den olaylı şekilde boşanan Tuan Tunalı, gönlünü Rus model Yana Mazanova'ya kaptırdı. Aşktan yana yüzü gülen oyuncu, yeni ilişkisini de sosyal medyada duyurdu

28 Nisan 2019, Pazar 15:45 Son Güncelleme:
A A

Bir yıl önce kendi gibi oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ile 4 yıllık evliliğini bitiren Tuan Tunalı, teselliyi yurt dışında buldu.

Tunalı, Küçükköse ile boşanırken "Türk örf ve adetlerine uygun olmayan durumların ortaya çıkması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olduğunu düşünmekteyiz" açıklamasıyla ihanete uğradığını ima etmişti.

Tunalı, kısa süre önce de yeni bir aşka yelken açtı.

Ünlü oyuncu, kalbini Rus model ve oyuncu Yana Mazanova'ya kaptırdı. 35 yaşındaki oyuncu, yeni ilişkisini de önceki gün sosyal medyada ilan etti. Güzel modele İstanbul'u gezdiren Tunalı, Mazanova'yla Boğaz manzarasında verdiği pozu da İngilizce şu notla paylaştı: "Bazen yakını bulmak için uzun bir yola çıkmak gerek…"

ADIM ADIM EVLİLİĞE

ADIM ADIM EVLİLİĞE

Tunalı'nın sosyal medyada ilan-ı aşk etmesi dikkatli gözlerden kaçmadı. Oyuncuya takipçilerinden tebrik yağdı.

Küçükköse ile boşanmasının acısını atlatan Tunalı, bir takipçisinin "Resmi olarak görümceliğe başlıyorum" yorumuna "Sana o pozisyonu verdim" yanıtıyla da Rus modelle aşkında ciddi olduğunu gözler önüne serdi. (Takvim)

EKİN MERT DAYMAZ İLE YAKINLAŞTI

EKİN MERT DAYMAZ İLE YAKINLAŞTI

İki hafta önce İzmir'e giden Hazal Filiz Küçükköse iddiaya göre , Alaçatı'daki Hammam adlı mekanda oyuncu Ekin Mert Daymaz ile geç saatlere dek eğlendi. İkili, sarmaş dolaş dans edip birbirlerini öpücüklere boğdu.

İki oyuncu, eğlence sonrası da birbirlerini sosyal medyada takibe aldı.

Hazal Filiz Küçükköse, sosyal medyada Ekin Mert Daymaz'ın fotoğrafını paylaşarak da adeta kendini ele verdi.

Sıradaki haber yükleniyor...