Hazal Kaya ile Ali Atay dünyaevine girdi

Oyuncu Hazal Kaya ile beş yıldır beraber olduğu meslektaşı Ali Atay ile dün akşam dünyaevine girdi

06 Şubat 2019, Çarşamba 19:01 Son Güncelleme:
A A
Hazal Kaya ile Ali Atay dünyaevine girdi

Rol aldığı birçok başarılı projeyle adından söz ettiren Hazal Kaya ile yönetmen-oyuncu Ali Atay, dün akşam Mecidiyeköy'deki Fairmont Quasar Otel'de gerçekleşen törenle dünyaevine girdi.

5 yıldır birlikte olan Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin nikâh şahitliğini yapımcı Mustafa Uslu, oyuncu Ertan Saban, Hande Yılmaz ve Elif Dikeç yaptı.

'Aşk-ı Memnu' dizi oyuncularının yoğun katılım gösterdiği düğüne Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer, Selçuk Yöntem, Baran Akbulut, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu-Levent Veziroğlu, Songül Öden, Bülent Şakrak, Demet Evgar, Cengiz Bozkurt, Alper Kul, yapımcılar Timur Savcı, Fatih Aksoy, yönetmen Abdullah Oğuz gibi isimler katıldı.

Özgür Masur, imzalı gelinlik giyen Hazal Kaya, heyecanlı olduğunu belirterek ''Bu kadar heyecanlanacağımı hiç tahmin etmiyorum. Özgür çok yakın arkadaşım ve 17 yaşındayken söz vermiştim, 'Evlenirsem gelinliğimi sen yaparsın' diye. Öyle de oldu.'' dedi.

Ali Atay ise ''Bu heyecan hiçbir şeye benzemiyormuş. Düğünle ilgili her şeyi Hazal organize etti. Ben sürekli şehir dışında çalışıyordum.'' diye konuştu.

Çift son olarak iş yoğunluğu nedeniyle balayını yazın yapacaklarını belirtti. 

EĞLENCELİ DÜĞÜN DANSI

Hazal Kaya, Ali Atay çifti eğlenceli düğün dansıyla davetlilere keyifli anlar yaşattı.

KINA GECESİ YAPMIŞTI

Hazal Kaya, Ocak ayında yakın arkadaşlarıyla kına gecesi yapmıştı. Eğlenceli anların yaşandığı kına gecesinde birçok ünlü isim vardı.

Kaya, kına elbisesi olarak 330 liralık bordo renkli bir elbise tercih etmişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerin değişimi