Hazal Kaya kapak kızı oldu

Hazal Kaya, Elele Dergisi Mayıs sayısının kapak kızı oldu. Hazal Kaya, verdiği pozlarla sosyal medyada çok beğenildi

30 Nisan 2018, Pazartesi 11:53
A A

Hazal Kaya, Elele dergisinin kapak kızı oldu. 

Giydiği değişik kıyafetlerle dikkat çeken Hazal Kaya'nın zayıflamaya devam ettiği de gözlerden kaçmadı.

Hazal Kaya'nın değişimini yansıtan bu karşılaştırma fotoğrafı geçen yıla ait.

Hazal Kaya fotoğraflarda da belli olduğu gibi zayıflamaya devam ediyor.

Hazal Kaya'nın bu fotoğrafları sosyal medyada çok beğenildi. 

'HAZAL ERİDİ'

'HAZAL ERİDİ'

İşte Hazal Kaya'nın fotoğrafına gelen yorumlardan bazıları...-Hazal resmen eridi.-Dünyadaki en güzel kız.-Kimde var ki böyle güzel gözler?-Çok güzelsin.-Bu ne güzellik?-Seni çok seviyorum.-Her halinle çok güzelsin.

HAZAL KAYA KİMDİR?

HAZAL KAYA KİMDİR?

Tam adı Leyla Hazal Kaya olan oyuncu 1 Ekim 1990 tarihinde Gaziantep'de doğdu. İstanbul Balat'ta büyüdü.

4,5 yaşında kemana, 7 yaşında da baleye başladı. Kamera karşısına geçmesi reklam filmiyle başladı. Ekol Drama'da Ayla Algan'dan ders aldı. Sonra da Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi'nde Ümit Çırak'tan eğitim aldı.

Liseyi İstanbul İtalyan Lisesinde okudu. Okulun tiyatro kolunda ve korosunda olan Hazal Kaya, liseye devam ederken ajansa gidip oyunculuk için katalog kaydı yaptırdı ve liseye devam ederken de dizi çekimlerine başladı. 

"2007 yılında ilk kez Genco adlı bir televizyon dizisinde başrol oynadı. 2008 yılında Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal'i canlandırdı. Lise ikinci sınıftayken "Genco" dizisinde Özge rolünü oynadı.2011 yılında Show TV'de başlayan "Adını Feriha Koydum" adlı dizide baş rol oynadı. Hazal Kaya şimdi ise Bizim Hikaye adlı dizide rol alıyor.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.