Hazal Kaya: Kilo dediğin nedir, yaptığım şey mucizevi!

Doğum yaptıktan bir ay kadar sonra gündelik hayatın içine karışan ve muhabirlerin karşısına çıkmaya başlayan oyuncu Hazal Kaya, dün gece Özgür Masur'un defilesini izlemeye gitti. Kaya, hakkında yapılan 'kilo' haberlerine dair yorumda bulundu.

07 Şubat 2020, Cuma 07:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Defileye katılanlar 2 ay önce oğlu Fikret Ali’yi dünyaya getiren Hazal Kaya’nın güzelliğinden söz etti. Hazal Kaya, "Hamilelikte kilo alınır, verilir. Bunlara hiç takılmadım. Evladımızın sağlığı önemli" dedi.

İşte Hazal Kaya'nın açıklamaları:

İşte Hazal Kaya'nın açıklamaları:

"Babasına benziyor. İyi huylu, uyumlu bir çocuk. Çok tatlı bir dönemdeyiz. Doğum sonrası çok özel bir dönem. Vücudumuzun yaptığı şeye inanamıyoruz kadınlar olarak. Sizin için anlaması çok zor eminim. Kilo aldım, kilo verdim hiç orasında değiliz mevzunun. Çocuğun sağlığı nasıl? İyi besleniyor mu? Keyfi yerinde mi orasındayız."

'Vücudumun yapabildiği şey çok mucizevi ve kilo çok basit bir şey'

'Vücudumun yapabildiği şey çok mucizevi ve kilo çok basit bir şey'

"Kadınların kendi bedeniyle ilgili kötü hissetmesini istemem. Ben de hissetmiyorum. Vücudumun yapabildiği şey çok mucizevi ve kilo çok basit bir şey. Size de tavsiyem ve hatta ricam hiç bunun üstüne gitmeyin. Çünkü hiç önemli bir şey değil bu. Hiçbir değeri yok."

'Önemli olan evlatlarımızın sağlığı'

'Önemli olan evlatlarımızın sağlığı'

"Buradan cesaret alıp, sosyal medyada çok dövüyorlar kadınları. siz de buna ön ayak olmayın isterim. Çünkü gerçekten kilo nedir ki yani? Önemli olan çocuklarımızın sağlığı. Alınır, verilir... Hiç belli olmaz o işler. Bir de onun haberi olur 'Ne kadar zayıfladı' diye. Hiç bunlar haber değeri taşıyan şeyler olmasın. Önemli olan evlatlarımızın sağlığı."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sezen Aksu, Gülben Ergen'in hayatını yazdı