Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin oğlu Fikret Ali iki yaşında!

Oyuncu çift Hazal Kaya ve Ali Atay'ın oğulları Fikret Ali, iki yaşına bastı. Fikret Ali'nin ikinci yaş gününde iş makineleri temalı bir parti düzenlendi. İşte doğum gününden kareler...

19 Kasım 2021, Cuma 10:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kendisi gibi oyuncu Ali Atay'la beş yıllık ilişkisini 2019 yılında evlilikle taçlandıran Hazal Kaya, kısa bir süre sonra da oğlu Fikret Ali'yi kucağına almıştı. Mutlu evlilikleri devam eden çiftin, oğulları iki yaşına girdi. Oğullarının ikinci yaş gününde iş makineleri temalı bir parti düzenleyen Hazal Kaya (31) ile Ali Atay (45), çocukları Fikret Ali'nin doğum gününü kutladı.


Misafir dizisiyle uzun yıllar sonra ekranlara geri dönen Hazal Kaya, kutlamadan kareleri takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.


'DİKKAT FİKO 2 YAŞINA GİRİYOR'

'DİKKAT FİKO 2 YAŞINA GİRİYOR'

Doğum gününde çekilen fotoğrafları Instagram'da paylaşan güzel oyuncu, gönderisine; "Dikkat Fiko 2 yaşına giriyor! İyi ki doğdun kalbim" notuyla paylaştı. Ünlü oyuncunun paylaşımına kısa sürede yüz binlerce beğeni ve yorum geldi.


Öte yandan birkaç gün önce de Ali Atay ve oğlu Fikret Ali, geçtiğimiz gün İstinyePark'ta objektiflere takılmıştı. Hazal Kaya'nın sette olduğu günü fırsat bilen baba-oğul, keyifle tur atarak alışveriş yapmışlardı.

'BABASINA ÇOK AŞIKTIM'

'BABASINA ÇOK AŞIKTIM'

Kaya, oğlunun yüzünü ilk kez gösterdiği dönemde Kaya, "Babasının kopyası" şeklinde yorumlar almıştı. Güzel oyuncu da konuyla ilgili "Babasına çok aşıktım. Babasına benzeyecek tabii ki, kime benzeyecek? Bu arkadaşa ölüyorum" ifadelerini kullanmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı ikilisinden radikal karar