Hazal Kaya'dan doğum sonrası bebeğiyle ilk fotoğraf

Hazal Kaya'dan doğum sonrası bebeğiyle ilk fotoğraf

Oğlu Fikret Ali’yi kasım ayında kucağına alan Hazal Kaya doğum sonrası bebeğiyle ilk fotoğrafını paylaştı.

24 Aralık 2019, Salı 23:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hastane çıkışı oğlunu köşe bucak saklayarak habercilerden kaçmayı başaran Hazal Kaya doğum sonrası ilk fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Fotoğrafta eşi Ali Atay ve oğulları Fikret Ali de bulunuyor. Ancak Kaya Fikret Ali'nin yüzüne kalp emojisi koyarak yine oğlunu göstermedi.

Doğum yaptıktan sonra yattığı hastane odasına dair de fotoğraflar paylaşan Hazal Kaya duygu dolu cümleler yazdı.

"Doğum ne zaman diye soranlara, dokuz ay boyunca “İşte 37. haftadan itibaren bekliyoruz, 18 Kasım’a denk geliyor” dedim. Aynı gün İtalyan Lisesi’nde mezuniyetimizin 10. Yıl kutlaması vardı,yine soranlara “tabi ki oradayım” dedim. Ama Fikocum sürpriz yapmayı hep sevdi, tahmin etmeliydim. Gecenin bir vakti sancım başladı ama daha birkaç günümüz var gibiydi. Öğlene doğru anlaşıldı ki öyle bir vaktimiz yok. Hamileliğimi de böyle aniden, çok alakasız bir sebeple acilde öğrenmiştim. Neyse... Bu sürpriz sever arkadaş 18 kasım’da böyle katıldı hayatımıza. Aşkımız çok büyük şimdi tarif etmem mümkün değil, yazarken gözlerim doluyor. Çocuk sahibi olmakla ilgili söylenen bütün klişeler de doğruymuş..."

Bebeğini köşe bucak sakladı

6 yıllık birliktelikten sonra dünya evine giren Ali Atay ve Hazal Kaya oğulları Fikret Ali’ye önceki ay kavuşmuşlardı.

Özel bir hastanede doğum yapan Hazal Kaya'nın hastaneden taburcu olması da olaylı olmuştu. Eşi Ali Atay, önce görevlilere hastane önünde habercilerin olup olmadığını kontrol ettirdi. Sonra kapıya yanaştırılan otomobile içinde oğlunun bulunduğu puseti yerleştirdi ve bebeğini objektiflerden köşe bucak saklayarak arabaya binmişti.

18 Kasım Pazartesi günü saat 13:52’de dünyaya gözlerini açan Fikret Ali, 2.68 kg, 46.5 cm doğdu. Doğumda Ali Atay eşi Hazal Kaya’yı yalnız bırakmadı.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sevinç Erbulak ve Volkan Cengen evlendi!