Hazal Şenel, Bertan Asllani ile ilişkisini anlattı: Her haline talibim!

Selena dizisiyle hayatımıza girdi, adeta setlerde büyüdü. Selena'nın ardından "Pis Yedili", "Türk Malı", "İki Yalancı" ve "Bahtiyar Ölmez" gibi dizilerle kariyerinde büyük bir çıkış yakaladı. Geçtiğimiz aylarda eski rol arkadaşı Bertan Asllani ile nişanlanarak gündeme damga vuran Hazal Şenel, Sabah Günaydın'a konuştu. Hazal Şenel, oyunculuk serüvenini ve ilişkisini anlattı.

15 Mart 2021, Pazartesi 12:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Selena dizisinde kötü bir karaktere sahip olan 'Kıvılcım' ile tanıdık seni. O yaşlarda bir genç kız için kötü bir rolü oynamak zor olsa gerek. Nasıl tepkiler alıyordun?

Yaş 13 olunca benim için bir oyun gibiydi. Tahmininizden daha çok Kıvılcım'ı tutan çocuk vardı :) Genelde yaşça büyük teyzeler beni yolda görünce kızıyorlardı.

Küçük yaşta şöhreti yakalayan isimlerden birisin. Şöhret seni hiç korkuttu mu? Pişmanlık duyduğun anlar yaşadın mı?

Şöhretin çok farkında olacak bir yaşta değildim aslında. Her zaman bana çok olağan ve normal geldi. Pişmanlık hiç duymadım. Tam tersine özellikle kitlemin çocuk olması ve onların parlayan büyülü gözlerle bana bakışları bence inanılmaz.

"Selena"nın ardından "Pis Yedili", "Türk Malı", "İki Yalancı" ve "Bahtiyat Ölmez" gibi dizilerle kariyerinde büyük bir çıkış yakaladın. Son olarak da "Elimi Bırakma" ile gördük seni ekranlarda. Yeni bir proje var mı ufukta?

Yeni projeler var ama kendimi içinde görebildiğim bir iş yok henüz. Umarım yakın zamanda içinde bulunmaktan keyif aldığım yeni projeme start verebilirim.

"Pis Yedili"de aşkı da buldun. Bertan Asllani ile nişanlandığını gördük geçtiğimiz aylarda, hayırlı olsun. Nasıl başladı aşkınız, ilk kim açıldı?

Çok teşekkür ederim. Dizide partnerimi oynuyordu Bertan. Çok iyi bir set arkadaşıydı. Dizi final yaptıktan sonrada kendisinin açılmasıyla ilişkimiz başladı.

Düğün yakın mı?

Pandeminin etkilerinin geçmesiyle gerçekleştirmeyi umuyoruz.


Bertan Asllani ile nasıl bir ilişkiniz var?

Biz konuşmayı, paylaşmayı, gülmeyi çok seven bir çiftiz. Birbirimizi mutlu etmek ya da etmeye çalışmak mottomuz aslında. Birimiz iyi değilken diğerimiz çözüm odaklı yaklaşır.

Peki aşk? Ne kadar aşıksın Bertan Asllani'ye?

Aşkın anılarla yaşanmışlıklarla olgunlaşmış halini seviyorum ben. Bertan benim gerçek anlamda hayat partnerim. İki cümleyle özetleyebileceğim bir şey değil aslında. Sadece iyi kiii iyi ki iyi ki… diyebilirim.

'HER HALİNE TALİBİM'

'HER HALİNE TALİBİM'

Evlilik kararını nasıl aldın? Bertan'ın doğru kişi olduğunu nasıl anladın?

Bir ilişkide aşk, dostluk, saygı ve güven varsa zaten beklemek anlamsız. Uzun yıllardır süren bir ilişkimiz var zaten onu çok iyi tanıyorum her halini biliyorum ve her haline talibim :)

İmaj değiştirmeyi seviyorsun, bunu biliyoruz. Peki estetik hakkında ne düşünüyorsun?

Evet ikizler burcuyum belki de ondan ani ve sert değişimler yaşamak isteyebiliyorum :) Küçük rötuşlara karşı bir tepkim yok açıkcası. Ama bıçak altına yatmak benim için çok uzak. Kişi istiyor ve yaptırıyor diğer insanların bunu malzeme yapması çok tuhaf geliyor bana.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Orhan Gencebay: İdamımı bile isteyenler oldu