Hazım Körmükçü ile Zeynep Tandoğan canlı yayında yüzleşti! (Olay görüntüler ortaya çıktı)

Oyuncu Hazım Körmükçü nişanlısı Zeynep Tandoğan'ı dövdü. Kanlar içinde kalan Zeynep Tandoğan polisi arayıp şikayetçi oldu. Hazım Körmükçü karakola götürüldü. Çift bugün 'Gel Konuşalım' adlı magazin programına bağlandı ve karşılıklı suçlamalarda bulundu

11 Haziran 2018, Pazartesi 11:38 Son Güncelleme:
A A
Hazım Körmükçü ile Zeynep Tandoğan canlı yayında yüzleşti! (Olay görüntüler ortaya çıktı)

Yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlanan Hazım Körmükçü ve Zeynep Tandoğan çifti, şiddet iddiası yüzünden yollarını ayırdı.

TV8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' programına bağlanan Hazım Körmükçü ve Zeynep Tandoğan karşılıklı suçlamalarda bulundu.

Bu haberi de okudularHazım Körmükçü nişanlısı Zeynep Tandoğan'ın yüzünü kan içinde bıraktı! (Zeynep Tandoğan kimdir?)

İŞTE HAZIM KÖRMÜKÇÜ VE ZEYNEP TANDOĞAN'IN AÇIKLAMALARI:

Zeynep Tandoğan: ''Hazım'dan destek istedim, ev işleriyle ilgili. Her gün sabah çıktı akşam geldi, ben sürünerek bazı işleri yapmak zorunda kaldım. Ama en büyük gönül kırıklığım Hazım'ın projeyi kabul etmesi oldu. Ben zaten 'git' derdim. Her zaman işi olmasından yanaydım, elimden gelen ne kadar gücüm varsa manevi desteği, yönetmenler, yapımcılar her yere soktum. Menajeri ile kol kola çalıştım.

Şiddet gördüğünü iddia eden Zeynep Tandoğan şöyle konuştu: "Her zaman işi olmasından yanaydım, elimden gelen ne kadar gücüm varsa manevi desteği, yönetmenler, yapımcılar her yere soktum. Menajeri ile kol kola çalıştım. Ben bunları sevdiğim için yaptım. Bana bir faydası yoktu bunların. Akabinde tek üzüntüm 'keşke bana da danışsaydın, beraber karar verseydik. biz burada seni bekliyoruz' deseydim. Bunu anlatırken geldiğimiz nokta bu.

'SENİ YERDEN KALDIRANIN KIYMETİNİ BİL'

Ben bunları sevdiğim için yaptım. Bana bir faydası yoktu bunların. Akabinde tek üzüntüm 'keşke bana da danışsaydın, beraber karar verseydik. biz burada seni bekliyoruz' deseydim. Bunu anlatırken geldiğimiz nokta bu.

O gün konuşmak istemediğimi de dile getirdim. Bunları tartışmak istemediğimi dile getirdim. Bana bir hakaret etti. Ben de ona "Ben de adam gibi davran. Seni yerden kaldıranın kıymetini bil" dedim. Sonra boğazımı sıktı, ben de ona vurdum.

'SAÇINI ÇEKTİM, BOĞAZINI SIKTIM'

Bu fotoğraflar tamamen yalan, bunları ben yapmadım. Sadece saçını çektim ve boğazını sıktım. Velev ki ben yaptım, Benim yatağım yüzüm gözüm kan içinde. Daha önce de dayak yedim, o dayakların yazıları mevcut bunlar da mı yalan. Benim ağzımın burnumun hali nedir ya? ben daha önce yaşadığım şiddetin her türlü elimde mevcut. Daha önce yediğim dayağın, arkasından dilediği özürlerin yazıları mevcut.

Ben Hilal Hanım'a vurmamıştır diye savunmadım. "Lütfen beni ve çocuğumu bu işin içine çekmeyin" dedim. O zamana kadar Hazım'ın gerçekten iyi bir baba olduğunu anlattım. Hilal Hanı'a vurup vurmadığıyla ilgili ağzımı açmadım.

Buraya telefon açıp pişmanlık sözleri söyleyen Hazım, darp için bana dava açmış. Bunların hepsi bir oyun. Gerçekten pişman olan, vicdanı olan bir adam yaptığından biraz utanır.

Sevdiğim bir insana böyle bir acı yaşatırsam gider ellerimi kırarım. Ben Hazım'ı insan üstü sevdim. Babam gibi, dostum gibi, sırdaşım gibi sevdim, korudum"

'YÜZÜMÜ BU HALE ZEYNEP GETİRDİ'

Hazım Körmükçü de kendini böyle savundu: ''Yüzümde görmüş olduğunuz izleri kendisi yapmıştır. Karakola gittiğimde ifade verdiğimde polis memurları kendisinin bana dava açtığını, şikâyetçi olduğunu söylediler ben de onun üzerine dava açtım.

'BENİM İÇİN AİLE ÇOK ÖNEMLİ'

Hiçbir farklı bir şey söylemeyeceğim. En başında aynı şeyi söyledim. Ben kendisinden hem de tüm kadınlardan özür dilediğimi söyledim. Ama işin bu noktaya gelmesinden dolayı son derece üzgünüm.

Ben de Zeynep Tandoğan'ı onun söylediği kadar ve tarif edemeyeceğim kadar sevdim. Ben sadece ve sadece tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Benim canım feda, yüreğimi veririm, canımı veririm ona. Bir senedir öylesine stresli anlar yaşadık ki, hiçbir günahı olmamasına rağmen Zeynepçiğimi sosyal medyada hakaretlerle karşı karşıya bıraktı. Zeynepçiğim bunlara göğüs germeye çalıştı. Neden tekrar evlenmek ve aile kurmak istedim? Benim için ailem çok önemli.

NİKAH ERTELENMİŞTİ

Çift, 30 Mayıs'ta nikah masasına oturacaktı. Nikah şahitleri Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım'dı. Ancak Yıldırım, Fenerbahçe kongresi nedeniyle törene katılamayacağı için nikah ileri bir tarihe ertelendi.

Hazım Körmükçü 1998-2002 arasında oyuncu İpek Tuzcuoğlu ile evliydi. 11 yıl evli kaldığı ikinci eşi, şarkıcı Hilal Özdemir’den 2014’te boşandı. Bu evlilikten de 2 çocuğu var.

ESKİ EŞİ DE SUÇLAMIŞTI

Hilal Özdemir boşanma nedenini şöyle açıklamıştı: ''Hazım'la çok severek evlendik, yürütemedik. Evliliğim boyunca 2-3 kez şiddet gördüm. Hazım çocuklarıyla da hiç ilgilenmedi. Nafaka davası açınca da tehdit etti.''


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.