Hekimoğlu setinden ilk fotoğraflar

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Hekimoğlu’nun setinden ilk kareler ortaya çıktı. Yayınlandığı bütün ülkelerde reyting rekorları kıran ve büyük bir hayran kitlesi yaratan ‘House M.D.’nin uyarlaması olan dizi yakında izleyici ile buluşacak.

04 Aralık 2019, Çarşamba 10:20 Son Güncelleme:
A A
Hekimoğlu setinden ilk fotoğraflar

Kanal D’nin başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz’ın üstlendiği yeni dizisi “Hekimoğlu”, izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Yayınlandığı bütün ülkelerde reyting rekorları kıran ve büyük bir hayran kitlesi yaratan “House M.D.” dizisinden uyarlanan “Hekimoğlu”nun setinden ilk kareler ise önceki gün basına yansıdı.

Senaryo uyarlamasını Banu Kiremitçi Bozkurt’un yaptığı dizinin yönetmeni ise Hülya Gezer. Dizinin yapımcılığını bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor.


Asosyal ve huysuz doktor 

Tanıtımları ile şimdiden büyük merak uyandıran dizinin konusu şöyle: Dizide, Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen) enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış başarılı bir doktordur. Asosyal, huysuz, ukala ama aynı zamanda zekâsıyla hayranlık uyandıran bir doktor olan Hekimoğlu, hem otorite karşıtı hem de sorun giderici ve kurtarıcıdır.


Bu haberi de okudularHekimoğlu dizisi yakında başlıyor

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Berfu Yenenler: Sokaktan insan çevirip Kuzey'in fotoğraflarını gösteresim geliyor