Helena Bonham Carter yazlık elbiselerini çıkardı

Kendine has giyim tarzıyla her daim dikkat çeken oyuncu Helena Bonham Carter, sonunda yazlık kıyafetlerini çıkardı. Carter, ilginç tasarımlı pembe eteğini neredeyse 10 aydır üzerinden hiç çıkarmamıştı.

01 Nisan 2021, Perşembe 11:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Farklı kıyafetleriyle dikkat çeken ünlü oyuncu Helena Bonham Carter, Kuzey Londra'da görüntülendi. Bir süredir kentin sokaklarında özgün kıyafetleriyle görüntülenen ünlü oyuncu güneşin parlamasını fırsat bilip yazlık elbisesiyle dışarı çıktı.

KENDİ TARZINDA ELBİSE

KENDİ TARZINDA ELBİSE

Sinema dünyasının, farklı bir giyim tarzına sahip olan ünlüsü Bonham Carter, yine kendi tarzını yansıtan bir yazlık elbise giydi. Kıyafetini spor ayakkabılar ve kısa çoraplarla tamamlayan Helena Bonham Carter, çiçekli maskesini de çenesinin altına indirdi.

Bir yandan arkadaşıyla sohbet eden bir yandan da dondurma yiyen Helena Bonham Carter, güneşli havanın keyfini çıkardı.

TIM BURTON İLE SEVGİLİYDİ

TIM BURTON İLE SEVGİLİYDİ

Deli dolu saç şekli, Victoria dönemini andıran korseli giysileri, derin dekolteleri ve benzersiz aksesuarlarıyla gösteri dünyasının en çılgın ve tarz giyinen ünlüsü Bonham Carter. Yönetmen Tim Burton ile olan birlikteliğinden iki çocuk sahibi olan Helena Bonham Carter, o ilişkiyi bir süre önce bitirdi. Bonham Carter bir süredir, 32 yaşındaki Rye Dag Holmboe ile birlikte.


EN İYİ GİYİNEN ÜNLÜ SEÇİLMİŞTİ

EN İYİ GİYİNEN ÜNLÜ SEÇİLMİŞTİ

Birkaç yıl önce Vanity Fair dergisi tarafından hazırlanan en iyi giyinen ünlüler listesine girmiş bu konuda da "Buna ben bile çok güldüm" demişti.

SOYLU BİR AİLEDEN GELİYOR

SOYLU BİR AİLEDEN GELİYOR

1966 yılında Londra'da dünyaya gelen Helena Bonham Carter, soylu bir aileden geliyor. Kariyerinin ilk yıllarında aile bağlarını gizlemeye çalışan Bonham Carter; bugüne kadar Manzaralı Oda, Maurice, Frankenstein, Güvercinin Kanatları, Maymunlar Gezegeni, Dövüş Kulübü, Sweeney Todd: Fleet Sokağı'nın Şeytan Berberi, Charlie ve Çikolata Fabrikası gibi filmlerde çizdiği kompozisyonarla çoktan sinemaseverlerin belleğinde unutulmayan bir yer edindi.


TARZI ÖRNEK OLDU

TARZI ÖRNEK OLDU

Hem günlük hayatında hem de kırmızı halıda giyim tarzından ödün vermeyen Helena Bonham Carter'ın dünyada da milyonlarca takipçisi var.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İşte İclal Aydın'ın gözlerden uzak büyüttüğü kızı Lal...