Hem denize hem de 2014'e girdiler!

Antalya'da kendilerine 'Yaz kış denize girenler' adını veren ve aralarında öğretmen, mühendis, iş adamları ile farklı mesleklerden 12 kişinin bulunduğu grup 2014 yılını da denize girerek karşıladı

A A
Hem denize hem de 2014'e girdiler!

Konyaaltı Sahili’ne eşleri ve çocuklarıyla gelen ‘Yaz Kış Denize Girenler Grubu’ üyeleri, ısınmak için sahilde ateş yaktı. Bir süre sahilde şarkı söyleyip dans ederek vakit geçiren grup üyeleri saat 23.58’de denize girdi. Soğuk havaya aldırmadan yeni yıla denizde giren grup üyeleri ‘2014 yılı hepimize hayırlı olsun’ yazılı pankart açtı. 2014’ü denizde kulaç atarak karşılayan grup üyeleri, bir süre yüzdükten sonra sahile çıktı. Grup üyeleri yeni yılın mutlu ve sağlıklı geçmesi temennisinde bulundu. Denizden çıktıktan sonra açıklama yapan Mehmet Doğan, grubun 19 yıldır yılbaşı gecelerinde denize girdiğini belirtti ve 2014 yılının ülkemize ve İslam alemine hayırlara vesile olmasını diledi.

2014 yılının ilk saniyelerini sahil civardaki eğlence yerlerinden atılan havai fişek gösterilerini izleyerek geçiren grup, daha sonra sahilden ayrıldı.

Tolga YILDIRIM/DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Türkiye 2014'e nasıl girdi?