Hemşire sevgili hayatını cehenneme çevirdi! Yasak aşk...

Aydın'da yasak aşk yaşadığı iş adamına kasetli şantaj yapan iki çocuk annesi kadın, delil yetersizliğinden beraat etti. Ancak eski sevgilisi, şantaj konuşmalarını kanıt olarak mahkemeye sununca 1 yıl 8 ay hapse mahkum oldu

02 Kasım 2018, Cuma 08:19 Son Güncelleme:
A A
Hemşire sevgili hayatını cehenneme çevirdi! Yasak aşk...

Aydın'da yaşayan evli ve 2 çocuk babası iş adamı Ahmet Ali T. (42), 3 yıl önce bir yakınını ziyarete gittiği sırada hastanede tanıştığı hemşire Berrin S. ile yasak aşk yaşamaya başladı.

İki çocuk annesi Berrin S., iş adamından eşinden ayrılarak kendisiyle evlenmesini istedi. Ancak Ahmet Ali T., boşanmayı kabul etmedi. Bunun üzerine Berrin S., birlikte oldukları sırada gizli kamerayla çektiği görüntüleri kullanarak "Eşinden boşanıp benimle evlenmezsen bu görüntüleri yayınlarım" diye şantaj yapmaya başladı.

KASET ESKİ SEVGİLİDE

Yeni Asır'dan Kazım Yörükce'nin haberine göre; Berrin S.'nin Ahmet Ali T.'ye gönderdiği bir mesajı görünce aldatıldığını anlayan eşi, kendisinden boşandı. İş adamı da Berrin S.'yi terk etti. Olayın ardından Berrin S., görüntüleri eski sevgilisi Öner B.'ye verdi. İş adamını arayan Öner B. elinde kaseti bulunduğunu söyleyerek şantajla 50 bin lira istedi. Vermeyince de Öner B. ile sevgilisinin eşi S.T. evini basarak iş adamını darp etti. İş adamı, eski sevgilisi ile eşi ve arkadaşından şikayetçi oldu.

DAVADA KARAR VERİLDİ

Üç şüpheli hakkında, "özel hayatın gizliliğini ihlal, şantaj ve tehdit" suçlarından dava açıldı. Aydın Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davada Öner B. 2 yıl, Berrin S.'nin kocası S.T. 10 ay hapis cezası alırken Berrin S. delil yetersizliğinden beraat etti. Öner B. ile S.T'nin cezaları para cezasına çevrildi.

Öner B., iş adamı Ahmet Ali T.'ye gidip her şeyi anlattı. İzmir'deki duruşmada tanık olan Öner B., Berrin S.'nin kendisini azmettirdiğini belirterek, "Bana elinde görüntüler olduğunu söyleyip bu görüntüleri şantaj için kullanabilirsin' dedi" diyerek şantajla ilgili konuşmaları delil olarak gösterdi.

Mahkeme, Berrin S.'ye 'özel hayatın gizliliği ve şantaj' suçundan 2 yıl hapis verdi. Kadının cezası iyi hal indirimi uygulanarak 1 yıl 8 aya indirildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER AFAD: Hastanelere başvuran 1607 vatandaşımızdan 1515’i taburcu edildi