Henry Rodriguez, Kırmızı Kurukafa'ya benzemek için...

Venezuela’nın Karakas şehrinde yaşayan 37 yaşındaki Henry Rodriguez, Captain America filmindeki ‘Red Skull’ (Kırmızı Kurukafa) karakterine benzemek için bir dizi estetik operasyon geçirdi

08 Aralık 2016, Perşembe 12:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Venezuela’nın Karakas şehrinde yaşayan 37 yaşındaki Henry Rodriguez, Captain America filmindeki ‘Red Skull’ (Kırmızı Kurukafa) karakterine benzemek için bir dizi estetik operasyon geçirdi.

Estetik ameliyatlara yaklaşık 128 bin TL harcayarak adeta evrim geçiren Rodriguez, şimdiki haline ulaşabilmek için hayli acı verici cerrahi operasyonlara maruz kaldı.

‘Red Skull’ a benzemek için gözlerinin içine siyah dövme yaptıran Venezuelalı adamın; burnunun bir kısmı ameliyatla alındı ve kafa derisinin altına canlı dokular yerleştirildi.

Geçirdiği ameliyatlar sonrasında sıra dışı bir görünüme bürünen Rodriguez, pek çok insanın kendisine önyargıyla baktığını fakat kendisi için önemli olay tek şeyin ailesinin onun hakkında ne düşündüğü olduğunu ifade ediyor.

Aaron adında üç yaşında bir oğlu olan Rodriguez, küçüklüğünden beri farklı görünmeyi sevdiğini ve bir Marvel karakterine benzemeyi hep hayal ettiğini söylüyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise: Nostaljik ben