Hepimizde var: Sevgililer Günü'nde en sıradan elbiseyi bile başka bir noktaya taşıyacak 8 takı

Sevgililer Günü bu sene malumumuz hem pazar gününe, hem de sokağa çıkma kısıtlamasına denk geliyor. Dışarıdaki şık yemeklere, uzun yürüyüşlere bu sene uzakta olacağız. Sevdiğimiz insanla tüm gün eve tıkılı kalma ya da tüm gün ayrı kalma ihtimalimiz yüksek. Bu nedenle evde rahat etmek için çok da abartılı kıyafetlere kaçmayacağız. Ama elbette yine de göz alıcı ve ışıl ışıl görünmek isteyeceğiz. Peki hangi takıyı takmalı?

13 Şubat 2021, Cumartesi 13:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1. Elmas kolye

1. Elmas kolye

Önemli davetlerin, en şık kıyafetlerin, en ihtişamlı stillerin tamamlayıcısı olan elmas kolyeler özel günlerinizde şıklığınızı sağlamak için en büyük yardımcımız. Peki ya onu beyaz bir gömlekle tamamlayıp görünümünüzü en üst noktaya taşımak aklınıza gelmiş miydi? Sevgililer Günü'nün ev rahatlığı için ideal.


2. Tektaş kolye

2. Tektaş kolye

Zamansız ve sade bir şıklık yakalamak için vazgeçilmez mücevherlerin arasında tektaş kolyeler başı çekiyor. İster iş kıyafetinizle, ister günlük kıyafetlerle ister de davetlerde kullanabileceğiniz zarif ve asil bir mücevher denince akla ilk gelen tektaş kolyelerdir. Sevgililer Günü'nde ise hele de onun hediye ettiği bir tektaş kolyeniz varsa kolyenizin pırıltısını gözlerinize yansıyacak.

3. Altın bilezik

3. Altın bilezik

Hiçbirimizin yadsıyamayacağı bir gerçek var ki altın bilezik bizim kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası. Kültürümüze deyimlerde kullanılacak kadar işlemiş olan altın bilezikler, kuşaklardır her kadının mücevher kutusunun vazgeçilmezleri arasında yer alır. Düğününüzden kalma bir bileziği kolunuzda görmek onu çok mutlu edecektir.

4. Tektaş yüzük

4. Tektaş yüzük

Tektaş yüzükler, genelde evlilik tekliflerinde kullanılsa da, birçok genç kadın, gündelik mücevher seçimlerinde de tektaşlara yer veriyor. Eğer eşiniz ya da sevgilinizden gelen hediye bir tektaşınız varsa, takmak için doğru gün.


5. Pırlanta bileklik

5. Pırlanta bileklik

Modern mücevher çeşitleri arasından pırlanta bileklikler ile hem şık hem de sade bir tarz sergileyebilirsiniz. Pırlanta bilekliklerin nazar boncuklu, minik taşlı modellerini spor kıyafetlerinizle beraber de kullanabilirsiniz. Ayrıca şık bir pırlanta bileklik, saatinizle de uyumlu bir ikili olacaktır.

6. İnci küpe

6. İnci küpe

İnci küpe, her yaştan kadının kullanabileceği hem seçkin hem de sade bir mücevher tercihidir. Genç kızların gündelik kıyafetleriyle beraber bile kullanabileceği inci küpeler, iş kadınlarının da favori seçimleri arasında bulunuyor.


7. Zümrüt yüzük

7. Zümrüt yüzük

Zümrüt, elit ve şık bir taş olarak birçok kadının gözde tercihlerinden biridir. Daha ince ve sade zümrüt yüzükleri gündelik kombinlerinizle kullanabilir, daha iddialı parçaları ise davetlerde tercih edebilirsiniz. Yeşil rengi sayesinde altının her rengiyle olduğu gibi elmas ve pırlanta ile de uyum sağlayan bu değerli taşı mücevher kutunuzda bulundurmanızı öneririz.

8. Halka küpe

8. Halka küpe

Halka küpenin kullanım alanı sınırsızdır. Spor kombinlerde, daha şık veya ciddi kombinlerde kullanılabilir. Anında havanızı değiştirir ve elbette ki zamansızdır.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (13 Şubat 2021)