Her erkeğin bilmesi gerekiyor! Kadınların kalbini eriten 8 hareket

Erkeklerin sergiledikleri bazı ufak tefek hareketlerin aslında kadınlar için anlamı büyük. Örneğin soğuk havada ceketinizi vermeniz ya da arabanın kapısını açmanız gibi... Sevdiğiniz kadının kalbinde daha derin yer etmek isteyen erkeklerin mutlaka bilmesi gereken bazı davranışlar var. Kadınların kalbini eriten 8 hareketi derledik...

17 Mart 2021, Çarşamba 16:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- KAPI AÇMAK

1- KAPI AÇMAK

Bir erkeğin sevdiği kadın için arabanın kapısını açması özenli ve iyi huylu olduğunun bir göstergesidir. Sevdiği kadının kendini güvende ve rahat hissettiğini bilmesi onun için çok önemli. Önemsiz görünse de 'kapı açma' hareketini her kadın önemser.

2- YEMEĞİN SON LOKMASINI BIRAKMASI

Bir erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğini herkes bilir. Kulağa ne kadar basit gelse de, bu doğru. Bir erkek, yemeğinin son lokmasını bir kadına saklarsa, ona değer veriyor ve içtenlikle seviyordur.

3- AİLENİZLE VAKİT GEÇİRMESİ

3- AİLENİZLE VAKİT GEÇİRMESİ

Bir erkek çocukluk hikayelerinizi dinlemeyi seviyor, ailenizle görüşmekten çekinmiyorsa, onun doğru kişi olduğundan emin olabilirsiniz.

4- TANIDIĞI HERKESLE SİZİ TANIŞTIRMASI

Sokakta gördüğü tanıdıkları da dahil sizi herkesle çekinmeden tanıştırması, artı puanlar kazanması için yeterlidir.

5- SEBEPSİZ HEDİYE VERMESİ

5- SEBEPSİZ HEDİYE VERMESİ

Size çiçek göndermek ya da hediye almak için özel bir günü beklemeyen bir erkek her zaman bir adım öndedir. Bu jestleri sadece gülümsediğinizi görmek için yapar.

6- SİZİ HER DAİM KORUMASI

Örneğin sizi yolun güvenli bir yerinden yürütmesi, fark edemeseniz de bir tür koruma iç güdüsünden kaynaklanır. Sizi yolun güvenli tarafından yürütürken, kendisi diğer tarafta durur. Şüphesiz ki bu hareket gerçek beyefendinin jesti olabilir!

7- ALINDAN ÖPMEK

7- ALINDAN ÖPMEK

Bir erkeğin sevdiği kişiye karşı duygularını alnından öperek göstermesi, şüphesiz ki kadınların kalbini eriten bir hareket. Bu hareket karşılık beklemeden sevgi verdiğinin bir göstergesi.

8- CEKET GİYMENİZE YARDIM ETMESİ

8- CEKET GİYMENİZE YARDIM ETMESİ

Elbette bir kadın kendi ceketini kendi giyebilir. Bir erkeğin siz ceketinizi giyesiniz diye tutması ve giymenize yardım etmesi son derece centilmen bir davranıştır.

Aynı şekilde üşüdüğünüz zaman size ceketini vermesi de yine bir artı puan demektir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kate Middleton ve Prens William'ın evliliği nasıl gidiyor? Vücut dili uzmanı açıkladı