Her işini kendisi yapıyor

53 yaşında olan ama fiziği ve enerjisiyle gençlere taş çıkartan Elizabeth Hurley arı gibi çalışıyor ama hiç yorulmuyor...

16 Mart 2019, Cumartesi 08:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiltere'nin en güzel kadınlarından biri olan, sayısız Hollywood yapımı filmde oynamış olan, yaşadığı aşklarla da adından sıkça söz ettiren Elizabeth Hurley artık 53 yaşında olgun bir kadın.

Ancak onu görenler yaşına da enerjisine de inanamıyorlar. Oğlunu büyüten ve yetişkin bir adam yapan Hurley bir yandan beğenilen bir komedi dizisinde rol alırken bir yandan da kendi tasarladığı bikinileri satıyor.

Birçok sanatçının kendi adını taşıyan ürünler tasarlayıp satması artık alıştığımız bir durum, Hurley de bu kervana katılanlardan oldu. Ancak Hurley bunu yaparken kimseden yardım almıyor.

Tasarladığı bikinilerin tanıtımı için hiçbir manken ya da ajans kullanmayan güzel yıldız ürünlerini kendisi giyiyor ve bu şekilde çekilen fotoğraflarını kendi kişisel Instagram sayfasından paylaşıyor.

Böylece hem tanıtım maliyetini azaltmış oluyor hem de çekimler için dünyanın dört bir yanındaki muhteşem kumsalları dolaşıyor.

Fiziği genç mankenlere taş çıkartacak kadar güzel olan Hurley böylece bir taşla iki kuş vurmuş oluyor. Zaman zaman bu yaşta bir kadın üstelik yetişkin bir oğlu da varken böyle şeyler yapmamalı eleştirilerine konu olsa da Elizabeth Hurley bunlara asla aldırmıyor ve hem çalışıp hem de eğlenerek para kazanmanın keyfini sürüyor...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Giysilerin ömrünü uzatmak için yapılabilecek 8 şey