Her kadını seksi gösteren ipuçları

Seksilik herkesin harcı gibi gelebilir ama ufak bir detayla aslında tüm kadınlar dikkat çekici derece seksi olabilir. Ama nasıl? İşte cevabı... 

21 Ağustos 2017, Pazartesi 10:10
A A

Bu yılın da modası olan düşük omuz elbiseler her kadını seksi göstermekle kalmaz kadınlara farklı bir hava katar. Unutmayın köprücük kemikler her erkeğe olmasa da çoğu erkeğe seksi gelir.  

Bikini modasında olduğu gibi kıyafette de halter yaka elbiseler her zamankinden daha ön planda. Bir kadına güven duygusunu aşıladığı gibi erkekleri baştan çıkartmak için doğru bir tercih olabilir.

Aslında çok kısa bir süre önce hayatımıza giren jean ve stiletto ikilisi maskülen tarzın seksi görünüme kavuşmuş hali.

Her kadın bilir ki kalem elbise bir mucizedir. Kim giyerse giysin kıvrımları ortaya çıkaran kalem elbiseleri kırmızı rujunuz ile taçlandırabilirsiniz.

Transparan detaylar, erkelerin kadınlara yakıştırdığı en büyük ayrıntılardan biri olabilir tabii aşırıya kaçmama suretinde. Ayrıca transparan detay size seksiliğn yanında bir özgüven de kazandıracaktır. 

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım: Konu göğüs dekoltesi oldu mu kız erkek fark etmeksizin bir kere herkes gözü mutlaka oradadır. İşte tam da bundan yola çıkarak söylüyoruz ki gereğinden fazla abartılmadığı takdirde, seksi bir göğüs dekoltesiyle etkileyemeyeceğiniz erkek yoktur! 

Çoğu kişi parfümün bir insanı etkilemedeki önemini kavrayamıyor. Ama bilinmeyen bir şey varsa o da koku ne kadar çekicisiyle aslında karşıdaki kişinin aklında kalmak ve etkilemek o kadar kolay. 

Tabii seksi iç çamaşır giyip de hoşlandığınız kişinin karşısına geçin demiyoruz sadece ansız oluşan bazı "durumlarda" hazırlıksız yakalanmama adına siz siz olun seksi iç çamaşırlarınızı giymeyi unutmayın. 

Sırt dekoltesi tek başına sizi o gecenin 10 numarası yapabilir. 

Beyaz ve sağlıklı gülüşlerin baştan çıkartcı özeliği olduğunu biliyor muydunuz? İşte seksi gülüşün sırrı; bembeyaz dişler! 

Bugüne kadar beyaz tişörtün içine hep krem rengi tercih edilir. Halbuki beyaz üstün altına siyah sütyen giymek, çoğu kadın bilmese de gerçekten günlük hayatınızda çok rahatça kulanabileceğiniz ve kombininize seksilik katacak unsurlardan. 

Eyeliner çekmesi çoğu kadına zor gelse de gözünüzün üstüne çekeceğiniz siyah çizgiden hiç korkmayın. Eyeliner gözleri ön plana çıkartarak bakışlarınızla karşınızdakini büyülemenizi sağlayacak.

Son tüyomuz ise ince askılı elbiseler. Omuzları ön plana çıkartarak size baştan çıkartıcı bir havaya sokuyor. 

Sıradaki haber yükleniyor...