Her kadının dolabında mutlaka olması gereken 6 parça

Moda, yıllar içinde değişiyor, bir yıl giyilen şey ertesi yıl demode hale geliyor. Ancak bazı özel ve klasik parçalar var ki her dönem her kadın tarafından kullanılıyor. Bu parçalar hem giyiminizin temelini oluşturuyor hem de zor zamanlarda kurtarıcı hale geliyor. İşte o parçalar...

15 Ocak 2019, Salı 13:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BEYAZ TİŞÖRT

BEYAZ TİŞÖRT

İyi kesimli ve kaliteli koton kumaştan bir beyaz tişört sizin için hayat kurtarıcı görevi görür. Tek başına giyilebileceği gibi ceketlerin, gömleklerin, hırkaların, deri ve kot montların altında da harika görünecektir. Eğer iyisini bulursanız bedeninize göre birkaç tane alıp yıprandıkça değiştirmekte fayda var.

KOT PANTOLON

KOT PANTOLON

Vücut şeklinize ve ölçülerinize uygun bir kot pantolon her yerde, her zaman giyilebilme özelliğiyle hep elinizin altında ve rahatlığınızın garantisi olacaktır.

TOPUKLU AYAKKABI

TOPUKLU AYAKKABI

İşe giderken, arkadaşlarınızla öğle yemeğine çıktığınızda, toplantıda, romantik bir akşam yemeğinde ya da gece eğlencesinde... Bir çift kaliteli topuklu ayakkabı, hele de siyahsa, en büyük dostlarınızdan biri olacak.

BABET

BABET

Babet ayakkabılar o kadar rahatlar ki insan giydi mi ayağından çıkarmak istemiyor. Hava çok karlı ya da yağmurlu olmadığı sürece her ortama uyum sağlayabilen bu ayakkabılar aynı zamanda adeta bir zarafet simgesi.

BLAZER

BLAZER

Blazer ceketler o kadar havalık ki! Düz siyah bir blazer ceket sizi bir anda şık ve zarif yapabilir. Elbette bedeninize uygun, iyi dikişli ve kaliteli kumaştansa...

Blazerınız mutlaka düz ve siyah renkte olmak zorunda değil. Yılın modasına göre her renkten ve her desenden blazer tercih edebilirsiniz. bu yıl çok moda olan kareli kumaşlar aslında modası çabuk geçmeyecek ve gelecek için yatırım da olabilecek nitelikte.

KÜÇÜK SİYAH ELBİSE

KÜÇÜK SİYAH ELBİSE

Yılların eskitemediği küçük siyah elbise kadınların güzelliğini en iyi vurgulayan tercihlerden biri. Uzun, kısa, zayıf, kilolu fark etmeksizin hepimizin uygun bir modelini bulup giyebileceğimiz bu elbiseler kullanılan ayakkabı ve aksesuarlara göre iş kıyafetinden, gündeliğe, toplantı kostümünden gece elbisesine kadar her role bürünebiliyor...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evde spor yaparken giydiğiniz kıyafetlere dikkat