Her kadının mutlaka denemesi gereken 5 denim kombin

Kot pantolonlar ve denim kumaşlar uzun zamandır moda sektörünün severek kullandığı parçalar. Peki hangi denim parçaları denemeye cesaretiniz var? Bu zamana kadar hiç yırtık kot giymediyseniz ya da denim tulumları denemediyseniz, size birkaç tavsiyemiz var...

10 Haziran 2021, Perşembe 11:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
MİNİ KOTLAR

MİNİ KOTLAR

Kot şortlar ya da kot etekler yazın olmazsa olmaz parçalarından. Mini denim giyime en uyacak parçalar ise salaş bluz ya da tişörtler. Mini kotları tercih edecekseniz sizi sıkmayan ve rahat gösteren parçalarla kombinlemelisiniz.

DENİM TULUMLAR

DENİM TULUMLAR

Son derece bohem bir görüntüye kavuşmanızı sağlayan denim tulumların birçok çeşidi var. Denim tulumlar saç bantları, sandalet ve açık saçlar ile son derece tarz durabilir.

CROP TOP VE KOT PANTOLON

CROP TOP VE KOT PANTOLON

Yüksek bel bir kot pantolona en uyacak parça şüphesiz crop top'lar. Özellikle dar bir kot pantolon tercih ettiyseniz, topuklu ayakkabı giyerek tüm dikkatleri bedeninizin üst kısmına çekebilirsiniz.

BASİC ÜSTLER

BASİC ÜSTLER

Kot pantolonun üzerine giyeceğiniz beyaz bir tişört, retro görünüm elde etmenizi sağlar. Ayrıca basic bir gömlekle daha havalı görünmek için kot pantolon tercih edebilirsiniz.

YIRTIK KOT

YIRTIK KOT

Asi bir görünümün en önemli parçalarından olan yırtık kotları hemen her şekilde giyebilirsiniz. Dilerseniz topuklu ayakkabıyla, dilerseniz spor ayakkabıyla ya da gömlek veya tişörtle!

Yırtık kotla kombinleyeceğiniz sıradan parçalar, tüm dikkatin üzerinizde olmasını sağlayacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Stil önerileri: Minyon kadınlar nasıl giyinmeli?