Her kadının sahip olması gereken 5 seksi iç çamaşırı

İç çamaşırı trendleri değişiyor. Seneler geçtikçe gardrobumuzdaki sütyenler ve iç çamaşırlarının değişmesi gerektiğini biliyoruz. Peki son yılların en trend iç çamaşırları hangisi? Moda değişirken seksi iç çamaşırı trendlerine de ayak uydurmak gerekiyor. İşte her kadının sahip olması gereken 5 seksi iç çamaşırı!

15 Ağustos 2020, Cumartesi 17:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Harness vücut kemerleri

Harness vücut kemerleri

Son dönemde özellikle yeniliklerden eksik kalmak istemeyen kadınların tercihi haline gelen harness’lar fantezi dünyasını genişletmek için ideal. Birbirinden iddialı vücut kemerlerini sıcak yatak odası gecelerinde ya da bir askılı bluzun üstünde cesurca kullanabilirsiniz.

 Kadife

Kadife

Kadife birkaç sezondur hayatımızın her yerine sızmayı başardı. O parlak günlerine geri dönen kadifenin iç çamaşırına yansıması ise kaçınılmazdı. Romantik bir görüntüden yumuşacık bir dokunuşa, bir iç çamaşırından beklenecek her şeyi bize veren kadife iç çamaşırları en göz alıcı trendler arasında. Özellikle kombinezonlar yıkılıyor.

 Dövme baskılı üstler

Dövme baskılı üstler

Tüm renk ciltlerde aynı seksi sonucu veren dövme baskılı üstler hayal dünyamızı harekete geçiren güzel parçalardan oluşuyor. Ten üzerinde çizilmiş gibi duran bu iç çamaşırı modelleri, kadın vücudunu adeta bir dantel gibi işlenebilir bir objeye dönüştürüyor. Hala denemediyseniz, bir takım mutlaka edinin.

 Transparan altlar

Transparan altlar

Size oyuncaklı sürprizler de sunan bu transparan modeller özellikle son dönemde iç çamaşırı dünyasını domine etmiş durumda. Ten üzerindeki duruşu, seksi görüntüsü ve yokmuş hissi bırakan rahatlığının bu domine etme durumda payı büyük. Diğer bir neden ise naif bir seksapele ışık hızında ulaşabilmek olsa gerek.

Sporcu iç çamaşırları

Sporcu iç çamaşırları

Spor iç çamaşırları nasıl seksi olur demeyin. Eğer bu ürünleri giyip bir de spor yapıyorsanız....

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Moda, ideal kadın vücudunu nasıl şekillendirdi?