Her kadının takı kutusunda bulunması gereken 8 mücevher

Bir kadının takı kutusunda neler olmalı? Bir tektaş yüzük, bir altın bilezik... Başka. Öyle zamansız mücevherler vardır ki şimdi satın alır, yıllar sonra satmaya kıyamazsınız. Bu tarz takıların sahtesi de olsa muhakkak elinizin altında en az bir örneği bulunmalı.

09 Ocak 2021, Cumartesi 14:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1. Halka küpe

1. Halka küpe

Halka küpenin kullanım alanı sınırsızdır. Spor kombinlerde, daha şık veya ciddi kombinlerde kullanılabilir. Anında havanızı değiştirir ve elbette ki zamansızdır.

2. Zümrüt yüzük

2. Zümrüt yüzük

Zümrüt, elit ve şık bir taş olarak birçok kadının gözde tercihlerinden biridir. Daha ince ve sade zümrüt yüzükleri gündelik kombinlerinizle kullanabilir, daha iddialı parçaları ise davetlerde tercih edebilirsiniz. Yeşil rengi sayesinde altının her rengiyle olduğu gibi elmas ve pırlanta ile de uyum sağlayan bu değerli taşı mücevher kutunuzda bulundurmanızı öneririz.


3. İnci küpe

3. İnci küpe

İnci küpe, her yaştan kadının kullanabileceği hem seçkin hem de sade bir mücevher tercihidir. Genç kızların gündelik kıyafetleriyle beraber bile kullanabileceği inci küpeler, iş kadınlarının da favori seçimleri arasında bulunuyor.

4 . Pırlanta bileklik

4 . Pırlanta bileklik

Modern mücevher çeşitleri arasından pırlanta bileklikler ile hem şık hem de sade bir tarz sergileyebilirsiniz. Pırlanta bilekliklerin nazar boncuklu, minik taşlı modellerini spor kıyafetlerinizle beraber de kullanabilirsiniz. Ayrıca şık bir pırlanta bileklik, saatinizle de uyumlu bir ikili olacaktır.

5. Tektaş yüzük

5. Tektaş yüzük

Tektaş yüzükler, genelde evlilik tekliflerinde kullanılsa da, birçok genç kadın, gündelik mücevher seçimlerinde de tektaşlara yer veriyor. Tektaş yüzükler sade şıklıklarıyla, genç kızlar için de çok uygun hediyeler oluyor. Öyle ki bir kadınız olmazsa olmaz mücevherlerinden biri mutlaka tek taş yüzük diyebiliriz.


6. Altın bilezik

6. Altın bilezik

Hiçbirimizin yadsıyamayacağı bir gerçek var ki altın bilezik bizim kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası. Kültürümüze deyimlerde kullanılacak kadar işlemiş olan altın bilezikler, kuşaklardır her kadının mücevher kutusunun vazgeçilmezleri arasında yer alır. 


7. Tektaş kolye

7. Tektaş kolye

Zamansız ve sade bir şıklık yakalamak için vazgeçilmez mücevherlerin arasında tektaş kolyeler başı çekiyor. İster iş kıyafetinizle, ister günlük kıyafetlerle ister de davetlerde kullanabileceğiniz zarif ve asil bir mücevher denince akla ilk gelen tektaş kolyelerdir.

8. Elmas kolye

8. Elmas kolye

Önemli davetlerin, en şık kıyafetlerin, en ihtişamlı stillerin tamamlayıcısı olan elmas kolyeler özel günlerinizde şıklığınızı sağlamak için en büyük yardımcımız. Son günlerin tren olan gül tasarımlı elmas kolye çoğu kadının klasikleri arasın yerini aldı bile.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (9 Ocak 2021)