Her kadının telefonunda olması gereken 10 uygulama

Her geçen gün çeşitlenen bu uygulamalarla notlarınızı kaydedebilir, adet döngünüzü takip edebilir, forma girebilir ve modaya ayak uydurabilirsiniz

19 Nisan 2017, Çarşamba 11:36
A A

Adet döngünüzü takip etmek için: Clue Clue isimli bu uygulama kadınların adet döngüsünü takip edebilmeleri için tasarlanmış. Uygulama, bir sonraki adet döneminizin, PMS’inizin ne zaman başlayacağını tahmin ediyor, hamile kalmanız muhtemel günleri size hatırlatıyor. 

Daha kaliteli bir uyku için: Sleep Cycle Bu alarm görevi gören uygulama aynı zamanda uykunuzu takip ediyor ve analiz ediyor. Bu sayede sabah uyandığınızda, gece kaliteli bir uyku uyumadığınızı kontrol edebilirsiniz. 

Düzenli meme kontrolü için: Check Yourself! Kadınların meme kanseri ihtimaline karşı göğüslerini düzenli olarak kontrol etmeleri hayati önem taşıyor. Check Yourself! isimli bu uygulama da aylık olarak hatırlatmalar sunarak kadınların kendilerini kontrol etmesine yardım ediyor.

Forma girmek için: Sweat with Kayla Fitness eğitmeni Kayla Itsines’in hazırladığı bu uygulama sizi yaza kadar istediğiniz forma sokma garantisi veriyor. Uygulama içinde 28 dakikalık egzersizlerin yanı sıra sağlıklı tarifler ve gelişim aşamasını takip edeceğiniz bir bölüm de var.

En şık kombini yapmak için: Stylebook Dolabınızda çok fazla kıyafet varsa ama yine de ne giyeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız bu uygulama tam size göre. Stylebook isimli bu uygulamayla kıyafetlerinizi planlayabilirsiniz ve bu sayede hangi parçaların birlikte daha uyumlu olduğunu bulabilirsiniz. 

Planlı hareket edenler için: Awesome Note 2 Hem notlarınızı hem de yapılacak işlerinizi organize edebileceğiniz bir uygulama olan Awesome Note 2 günlük işlerinizi kolaylaştırmak istiyor. Uygulama içerisinde seyahat notlarından fotoğraf albümlerine kadar pek çok farklı kategori de var.

Hiçbir notu atlamamak için: Evernote Bir başka not yazma uygulaması ise Evernote. Uygulama kişisel ve profesyonel projelerinizi organize etmenize yardım ediyor. Ayrıca notlarınız farklı cihazlardan da eşzamanlanıyor. Dilerseniz notlarınızı arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

Fotoğraflara efekt uygulamak için: Meitu Uygulama öyle bir efekt yapıyor ki en ufak kırışıklığınız dahi görünmüyor. Yine de her halinizin güzel olduğunu ve bu uygulamayı sadece eğlenme amaçlı kullanmayı unutmayın.

Stresi azaltmak için: Meditasyon Yerli bir uygulama olan Meditasyon, uykuya hazırlık, stresi rahatlatma, ana odaklanma ve şefkat gibi farklı kategorilerde meditasyonlar sunuyor. Uygulama içerisinde ayrıca nefes çalışmaları da bulabilirsiniz.

Hiçbir hapı unutmamak için: myPill myPill uygulamasının görevi doğum kontrol hapı kullanan kadınların haplarını düzenli olarak almasını hatırlatmak. Uygulama size günlük hatırlatmalar sunuyor ve adet döngünüzü de takip ediyor. listelist

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Suyunuza ananas ekleyin, güzelleşin!