'Her şey buraya kadarmış'

'Her şey buraya kadarmış'

Burak Hakkı'yla 10 yıllık evliliğini geçen ay noktalayan Sema Şimşek, hayatından mutlu: “Çok mücadele ettik ama buraya kadarmış. Şimdi ikimiz de huzurluyuz.”

26 Mart 2012, Pazartesi 09:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sema Şimşek, 4 yaşındaki oğlu Rüzgar’ın babası Burak Hakkı’yla 10 yıllık evliliğini şubat ayında noktaladı. Şimşek, Rüzgar’ın ayrılıktan etkilenmemesi için uzman yardımı aldıklarını söyledi: “Rüzgar çok akıllı ve her şeyin farkında. Olanlardan etkilenmesin diye pedagojik yardım da alıyoruz. Babası onu hafta sonları alıyor, ayrıca her istediğinde görüyor. Ben babasız büyüdüm, çocuğumun babasız büyümesini istemiyorum.”

'KADERDE VARSA BARIŞABİLİRİZ'

“Burak çok iyi bir eş oldu zamanında ama artık her şey bitti. Ben kadere inanıyorum. Çok mücadele ettik evliliğimizi sürdürmek için. Ben özellikle çocuğum için gereken her şeyi yaptım ama buraya kadarmış. Şimdi ikimiz de huzurluyuz. Pişmanlık da duymuyoruz” diyen Sema Şimşek, “İleride yeniden barışma söz konusu olabilir mi?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Kaderimizde varsa, olabilir.”     

“Kurtlar Vadisi Pusu”da İnci’yi canlandıran Sema Şimşek, Pana Holding bünyesindeki Yazete.com’un üçüncü kuruluş yıldönümü davetinde soruları yanıtladı.

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hannah Ann Sluss'ın tatil keyfi