Her şey güllük gülistanlık sanıyoruz: Oynadıkları rollerden pişman olan oyuncular

Oyuncular açısından her şeyi güllük gülistanlık zannediyoruz. Yüzlerce kişilik salonların dev ekranlarında oynuyorsunuz. Üzerinizde dünyanın en kaliteli kumaşları, yüzünüzde bir tuval gibi dünyanın en iyi makyözleri tarafından boyanmış. Her filminizle milyonlara ulaşıyorsunuz. Bu taraftan bakınca her şey mükemmel. Peki ya onların açısından. Dünyaca ünlü bir oyuncunun kabul ettiği bir rolden pişmanlık duyacağı aklınızın ucundan geçiyor mu?

21 Ocak 2021, Perşembe 14:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
  George Clooney - Batman & Robin

George Clooney - Batman & Robin

George Clooney rol hakkında “Şunu söyleyeyim ki, yıllar sonra birisi onu geri getirip değiştirene kadar Batman serisini mahvettiğimi düşündüm. O dönemde bunun çok iyi bir kariyer hamlesi olduğunu zannetmiştim. Ama değildi” demişti.

 Arnold Schwarzenegger - Red Sonja

Arnold Schwarzenegger - Red Sonja

Arnold Schwarzenegger kurgu film Red Sonja hakkında “Yaptığım en kötü film” dedi. “Çocuklarım çizgiyi her aştıklarında cezaları; odalarına kapanıp ve Red Sonja’yı 10 defa izlemek. Onlarla hiçbir zaman çok fazla sıkıntı yaşamadım.”

Daniel Craig - James Bond

Daniel Craig - James Bond

Craig 25. filmde yeniden role dönmek hakkında Time Out’a “Bunun yerine bu bardağı kırıp bileklerimi kesmeyi tercih ederim. Hayır, şu anda olmaz. Katiyen olmaz. Böyle iyi. Artık umurumda değil. İşimiz bitti. Tek istediğim hayatıma devam etmek” demişti.

 Brad Pitt - Sessiz Düşman

Brad Pitt - Sessiz Düşman

Pitt, 1997'de Newsweek'e verdiği röportajda filmi “facia” olarak nitelendirerek hakkında “Şu ana kadar yapılmış en sorumsuz film; tabii film diyebilirseniz” diye konuştu.

 Robert Pattinson - Alacakaranlık

Robert Pattinson - Alacakaranlık

Sonuncu Alacakaranlık (Twilight) filmi sinemalara girmeden önce vampir Edward Cullen’ı canlandıran aktör “Özellikle sevmediğin bir şeyi temsil ediyor olmak biraz garip” dedi. Birkaç hafta sonra, eğer içinde yer almasaydı bu film serisinden nasıl da “tereddütsüz nefret edeceğini” vurguladı.

 Jessica Alba - Fantastik Dörtlü

Jessica Alba - Fantastik Dörtlü

Elle’e şunları söyledi: “Bundan nefret ettim, Gerçekten nefret ettim”. “Gümüş Sörfçü’de öldüğüm sahneyi hatırlıyorum da… Yönetmen: ‘Bu çok gerçekçi ve sancılı gözüküyor. Ağlıyorken daha şirin gözükemez misin? Şirin bir şekilde ağla, Jessica’ dedi”

  Kate Winslet - Titanik

Kate Winslet - Titanik

Telegraph’a

Her sahnede, ‘Gerçekten? Gerçekten bunu bu şekilde mi yaptın? Aman Allahım.’ diye içimden geçirdim. Hele ki Amerikan aksanım. Dinleyemiyorum bile. Rezalet. Umuyorum ki şu anda çok daha iyidir. Kulağa çok kendi merkezli geliyor ama oyuncular kendini eleştirmeye çok yatkın oluyor. Genel itibariyle herhangi bir performansımı izlerken zorlanırım ama Titanik’i izlerken aklımdan geçen “Bunu yeni baştan çekmek istiyorum” dedi Winslet.


 Halle Berry - Kedi Kadın

Halle Berry - Kedi Kadın

Berry bir ödül töreninde ödülünü kabul ederken menajerini işaret ederek “Beni o kadar çok seviyor ki, kendisinin b*ktan olduğunu bildiği projeleri bile yapmam için beni ikna ediyor” demişti.


 Charlize Theron - Reindeer Games

Charlize Theron - Reindeer Games

Theron, 2007’de Esquire’e “Reindeer Games kötü, çok kötü bir filmdi. Film berbat olsa bile John Frankenheimer ile çalışma şansı buldum. Kendime yalan söylemiyorum, Bunu bu sebeple yapmıştım” dedi.


 Megan Fox - Transformers

Megan Fox - Transformers

The Transformers serisi gişede milyonlarca dolar hasılat yaptı ama eleştirmenler hiçbir zaman bu seriye iyi not vermedi. Megan Fox, Entertainment Weekly’ye “İnsanlar bunun oyunculuk hakkında bir film olmadığının gayet farkında” diyor ve Michael Bay’i hedef alarak “Sette Hitler gibi davrandığını ve onunla çalışmanın tam bir kabus olduğunu” söylüyor. Megan Fox daha sonra yaptığı bu yorumu geri alarak bunu aleni olmaması gereken “haklı bir öfke” olarak nitelendirmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lupin dizisi Bridgerton ve Queen’s Gambit'i solladı