Her şey sadece 9 günde oldu...

Rosie Mac adlı genç şarkıcı ve oyuncu bundan altı ay önce bekardı ve evleninceye kadar cinsel deneyim yaşamamaya kararlıydı

02 Kasım 2018, Cuma 19:36 Son Güncelleme:
A A

21 yaşındaki Rosie Mac, altı ay önce Josh Break ile tanıştı. O andan itibaren de hayatı tamamen değişti. 

Taht Oyunları dizisinin oyuncusu Emilia Clarke'nin dublörü olarak tanınan Rosie Mac, olup biteni "Biliyorum, bu çok çılgın. Ben ilk bakışta aşka asla inanmazdım. Ama sonra bir gün biriyle tanışıyorsunuz ve onun ruh eşiniz olduğunu anlıyorsunuz" diye anlatıyor.

BİRBİRLERİNİ FACEBOOK'TAN TANIYORLARDI

BİRBİRLERİNİ FACEBOOK'TAN TANIYORLARDI

Rose Mac ile eşi Josh Break aslında birbirlerini Facebook'tan tanıyorlardı. Ama hiç gerçek hayatta bir araya gelmemişlerdi. Sonra ikisinin de California'da olduğu bir sırada yüz yüze görüşmeye karar verdiler.

"BENİM KARIM OLACAĞINI BİLİYORDUM"

"BENİM KARIM OLACAĞINI BİLİYORDUM"

Yüz yüze karşılaşmalarının üçüncü günü birlikte plaja gittikleri bir sırada Josh Break "Benim karım olacağını biliyordum" dedi ve iki gencin hayatı da bir daha geri dönülmeyecek şekilde değişti.


AİLELERİNE BİLE HABER VERMEDEN EVLENDİLER

AİLELERİNE BİLE HABER VERMEDEN EVLENDİLER

Çift, hemen evlenmeye karar verdi ve ailelerine bile haber vermeden hayatlarını birleştirdiler. Ardından da Rosie Mac, hamile olduğunu anladı. 

HER ŞEY 9 GÜNDE OLDU...

HER ŞEY 9 GÜNDE OLDU...

Üstelik Rosie Mac'in ve Josh Break'ın hayatını değiştiren tüm bu gelişmeler sadece 9 gün içinde gerçekleşti. Çift, şimdi yakında dünyaya gelecek bebeklerini bekliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Vatan Şaşmaz'ın katili Filiz Aker'in yıllar önce söylediği sözler ortaya çıktı