Hercai 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hercai 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesinin anlatıldığı atv'nin sevilen dizisi Hercai heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekranlardaydı. Bir yanda intikamın olmadığı bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir. Hercai 39. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Bu sorunun cevabını henüz bilmiyoruz. Hercai 39. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyebilirsiniz.

27 Mart 2020, Cuma 23:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hercai 38 bölüm özeti: Geçirdiği kaza sonrası herkes endişelendiren Reyyan, gizeml bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden olur. Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir! Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ster.


Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler.


Miran'ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

Bir yanda intikamın olmadığı bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.


Hercai 38. bölüm fragmanı


Hercai 38. bölüm izle


Hercai 39. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyebilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Halle Berry yıllara meydan okuyor