Herkes bunu konuşuyor! Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatan kişi...

İzlanda'da yaşanan skandal gündemin bir numaralı maddesi oldu. Tuvalet fırçası rezaletinin de perde arkası ortaya çıktı...

10 Haziran 2019, Pazartesi 14:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İzlandalı bir taraftar, açıklama yaptığı sırada Emre Belözoğlu'na, mikrofon tutar gibi tuvalet fırçası uzatmıştı.


Söz konusu taraftar, daha sonra gözden kayboldu. Bu durum büyük tepkilere neden oldu.


İzlanda'da kafilemiz 3 saat kadar havalimanında bekletilirken Emre Belözoğlu'na yapılan skandal hareket sabırları taşırdı.


Görüntüler sosyal medyada büyük gündem olurken, Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatan İzlandalı sosyal medyada aranmaya başladı.


Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatan İzlandalı, Burak Yılmaz'ın basın röportaj verdiği esnada da çekimlerini sürdürdü.


SOSYAL MEDYADA YANLIŞ ALARM

SOSYAL MEDYADA YANLIŞ ALARM

Sosyal medyada önce Benedikt Gretarsson isimli bir İzlandalı'nın o isim olduğu sanıldı. Bu kişinin sosyal medya hesabına binlerce tepki mesajı yağdı.


YOUTUBER İDDİASI

YOUTUBER İDDİASI

İzlanda kanadından "O fırçalı kişi İzlanda medyasından değil.” açıklaması gelirken fotoğraftaki kişinin bir Youtuber olduğu iddia edildi.


Emre Belözoğlu'nun kendisine uzatılan tuvalet fırçasını görmedi. Aksi durum belki de olayları farklı noktalara getirebilirdi.


Skandala imza atan kişinin büyük tepkilerin ardından çekimlerini yayınlaması beklenmiyor fakat kim olduğu merak konusu...


BELÖZOĞLU NE DEDİ?

BELÖZOĞLU NE DEDİ?

Belözoğlu açıklamasında, "İndiğimizden itibaren içeride gereksiz bir arama yapıldı. Gerildik. Bizim ülkemizin misafirperverliğine kurban olsunlar. Millilerimiz, Reykjavik Havalimanı'nda İzlanda polisi tarafından didik didik arandı." ifadelerini kullandı.


Kaynak: Hürriyet Spor Arena

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Corona virüs salgınında belirtiler değişti