Herkes Ege'ye Jessica May Rize'ye kaçtı

“Yeni Gelin” dizisiyle adını duyuran Brezilyalı oyuncu Jessica May, yeni filmi “Dert Bende”nin çekimlerini tamamlandıktan sonra tatile çıktı

05 Eylül 2019, Perşembe 09:05 Son Güncelleme:
A A

Rize’ye giden oyuncu, Karadeniz’i çok sevdiğini söyledi:


“İnsanlar tatil için genelde Ege ve Akdeniz’i tercih ediyor ama aslında Karadeniz’de apayrı bir cennet var. Herkes burayı ömründe bir kez de olsa mutlaka görmeli.”

Jessica May fırsat buldukça tatilini Rize'de değerlendiriyor. May'e eşi Hüseyin Kara da eşlik ediyor.

JESSICA MAY KİMDİR?

JESSICA MAY KİMDİR?

Jessica May, 5 Aralık 1993 yılında Paranacity'de doğdu. Kitap okumayı ve ata binmeyi seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur. Biyolojik Bilimler Bölümü'nü kazanan Jessica May, kariyerine model olarak devam etmek için eğitim hayatına ara verdi. Köpekleri çok seven Jessica May, özellikle sokak köpeklerine elinden geldiğince bakmaya çalışıyor. 

En büyük hayallerinden biri sokakta bulduğu köpeklerden bir hayvan çiftliği kurmak. 15 yaşına kadar çiftlikte büyüyen Jessica'nın öğretmen olan annesi ve çiftçi olan babası Brezilyalı. Ayrıca veterinerlik okuyan bir erkek kardeşi var. Türkiye'yi gezmekten ve farklı kültürleri tanımaktan keyif alan Jessica'nın farklı şehirleri görmek, sıcak ilişkiler kurmak yapmak istediği planları arasında. 

Sıradaki haber yükleniyor...