Herkesin gözü O gelinlikte!

Tüm moda severlerin nefesini tutup beklediği Pippa Middleton’ın düğünü bu hafta sonu. Gelin hep birlikte İngiliz moda editörlerinin derlediği gelinlik alternatiflerine göz gezdirelim…

16 Mayıs 2017, Salı 14:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 “Modern çağların külkedisi” olarak nitelendirilen Kate Middleton ve Prens William’ın düğününde Cambridge Düşesi kadar Pippa Middleton da gündeme bomba gibi düşmüştü.

Aslında Prens ile evlenen ablası Kate Middleton'dı. o sadece ablasının nedimeliğini üstlenmişti. Ama giydiği elbise, onu üzerinde kusursuz biçimde taşıyışı bir anda dikkatlerin kendisine yönelmesine neden oldu.

Ablası Kate Middleton'ın Prens William'la hayatını birleştirdiği törende neredeyse gelin kadar ilgi çeken Pippa Middleton şimdi kendisi de evleniyor.

Milyarder finansçı nişanlısı James Matthews ile bu hafta sonu hayatını birleştirmeye hazırlanan Pippa Middleton'ın düğünüyle ilgili en çok merak edilen ayrıntı onun nasıl bir gelinlik giyeceği.

Durum böyle olunca da Pippa Middleton'ın gelinliğiyle ilgili tahminler de alıp başını gidiyor. Moda editörleri, düğünü en az ablasının düğünü kadar merak edilen Pippa Middleton'ın ne tür bir gelinlik giyeceği konusunda kafa yoruyor.

İşte tahminlerden bazıları... 

Bazılarına göre Pippa Middleton, Marchesa imzasını taşıyan bir gelinlik ile dünyaevine girecek.

Bazı editörlerin tahmini ise Vera Wang imzalı gelinlik yönünde.

Bazı editörler genç kadının Oscar De La Renta tasarımı klasik bir gelinlik giyeceğini ileri sürüyor.

Bir grup ise biraz uzak bir ihtimal gibi görünse de Pippa Middleton'un daha bohem bir tarz seçeceğini düşünüyor. Onların gözde tasarımcısı ise Giles Deacon.

Middleton'ın klasik bir gelinlik giyeceğini söyleyen bir başka grubun tahmini ise Suzanne Neville'in tasarımlarından yana.

Ya da yine aynı tasarımcıya ait geçmişin çizgilerini yansıtan bir başka gelinlik.

Hızlı hayatıyla tanınan Pippa Middleton'ın çizgi dışı bir gelinlik tercih edebileceği de tahminler arasında. Bu konuda en gözde isim Alexander McQueen.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlk buluşma sonrası kritik: Sizi hiç unutmamasının yolları