Herkesin gözü onun üstündeydi... Alec Baldwin'e bir kötü haber daha!

Geçtiğimiz haftalarda bir film setinde yanlışlıkla görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'i öldürmesinin ardından Hollywood'un yıldız isimlerinden Alec Baldwin'e bir kötü haber de Hutchins'in kocasından geldi. Ne yapacağı merakla beklenen acılı koca, haftalar sonra ilk adımı attı.

04 Kasım 2021, Perşembe 10:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hem yapımcısı hem de oyuncusu olduğu çekimleri süren 'Rust' filminin setinde yanlışlıkla görüntü yönetmenini yanlışlıkla silahla vurarak öldüren Alec Baldwin'e bir kötü haber daha geldi.

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan ve dünyanın gündemine oturan olayda gizemler birer birer çözülmeye başlandı.

Haftalardır nasıl bir yol izleyeceği merakla beklenen Hatchins'in acılı eşi, ilk adımını attı.

AVUKAT TUTUP MAHKEMEYE TAŞIYACAK

AVUKAT TUTUP MAHKEMEYE TAŞIYACAK

ABD basınında yer alan haberlere göre, Hutchins'in kocası avukat tuttu ve trajediyi mahkemeye taşıma kararı aldı.

BALDWIN'E KÖTÜ HABER

BALDWIN'E KÖTÜ HABER

Aynı haberlere göre, 'ihmal sonucu ölüme sebebiyet verme' iddiası ile açılacak olan dava aralarında Alec Baldwin'in de olduğu pek çok kişiyi hakim karşısına çıkacak

BAŞKA KİMLER YARGILANABİLİR?

BAŞKA KİMLER YARGILANABİLİR?

Bu tip davalarda uzmanlaşmış bir avukat olan Michael L. Mandell olay ile ilgili dava açılmasına kesin gözüyle bakıldığının altını çizdi ve hakim karşısına çıkması muhtemel isimleri açıkladı.

Ülke basınına konuşan Mandell davanın prodüksiyon şirketi, Alec Baldwin ve Rust'un diğer yapımcılarını hedef alacağını belirtti ve Baldwin'in yapımcılardan biri olmasının onun yargılanma ihtimalini artırabileceğinin altını çizdi.


Mandell davanın iş güvenliğini baz alacağına kesin gözüyle bakıldığını bu nedenle filmin yapımcılarına karşı açılamasının beklendiğini de sözlerine ekledi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tüm dünya bunu konuşuyor! Erdoğan-Biden görüşmesi...