Hiddink: Seneye yokum

Hiddink: Seneye yokum

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink, Hırvatistan maçının ardından yaptığı açıklamada, seneye büyük ihtimalle Milli Takım'ın başında olmayacağını söyledi

16 Kasım 2011, Çarşamba 00:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Hollandalı çalıştırıcı, maçla ilgili olarak şunları söyledi;

"Oyuncularım kendilerini adamış şekilde oynadılar. Onlarla gurur duydum. Özellikle 20'li yaşlardaki oyuncularımın performansları iyiydi. Bizim gitmek istediğimiz yerin temeli bundan geçiyordu."

Özellikle kaleci Sinan Bolat'ın performansından memnun olduğunu dile getiren Hiddink, "Sinan Bolat mükemmel bir maç çıkardı. Hem taktiksel, hem de mental diğer oyuncularım da çok iyiydiler" diye konuştu.

Guus Hiddink ayrıca, seneye yüksek ihtimalle A Milli Takım'ın başında olmayacağını söyledi.

Hiddink konuşmasını şöyle tamamladı;


"Grupta Almanya'nın üstesinden gelemedik. Lider olarak gruptan çıkmayı hedeflemiştik ancak olmadı. Fakat kadromuza 3-5 tane gelecek için iyi oyuncuları kattığım için mutluyum. Şu anki kadronun, Türk Milli Takımı'nı ileriki yıllara götürecek yapıda olduğunu düşünüyorum."

HOLLANDALI ÇALIŞTIRICI HİDDİNK, LUTFİ ARIBOĞAN VE OYUNCULARLA VEDALAŞTI

TEKNİK Direktör Guus Hiddink, TFF Başkanvekili Lutfi Arıboğan ve futbolcularıyla vedalaştı. Hırvatistan maçının ardından Guus Hiddink, sahaya inerek yanına gelen Lutfi Arıboğan ile vedalaştı. Hiddink daha sonra soyunma odasına indi ve burada da futbolculara veda konuşması yaptı. Oyuncularına bugüne kadar yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür eder Hiddink, tüm futbolcularıyla vedalaştı.

HİDDİNK, İSTANBUL’A DÖNMÜYOR

Futbolcular, havalimanına gitmek üzere otobüslerine bindi, ancak Hiddink kafileye katılmadı. Hiddink’in Zagreb’den ülkesi Hollanda’ya gideceği öğrenildi.

HİDDİNK: "BU BENİM SON MAÇIMDI"

Teknik direktör Hiddink, basın toplantısında kendisine yöneltilen, ’Bu sizin son maçınız mıydı?’ şeklindeki soruya, "Bunun olması yüksek ihtimal. Büyük ihtimalle İstanbul’a dönmeyeceğim" yanıtını verdi. Teknik adam ayrıca, "Emekli olmayı düşünmüyorum" diyerek, başka bir takım çalıştıracağının sinyallerini verdi.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İngiliz kulüpleri Avrupa Süper Ligi'nden çekiliyor