Hikmet Karaman: Emre'yi sırtımıza alıp dolaştırsaydık keşke!

Fenerbahçe Yeni Malatyaspor maçının ardından Malatyaspor teknik direktörü Hikmet Karaman adeta isyan etti. Emre Belözoğlu'nun pozisyonuyla ilgili konuşan ve VAR'ın etkisizliğini eleştiren Karaman, Emre Belözoğlu'na da sitem etti.

28 Haziran 2020, Pazar 13:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gökhan Töre’nin Emre Belözoğlu ile hava topu mücadelesi sonrası ikinci sarı kartını görerek oyundan atılması hakkında konuşan Hikmet Karaman şunları söyledi:

Hiçbir şey söylememek, Gökhan Töre’nin pozisyonuna en büyük cevap budur. Neyi konuşacağız? Gökhan önümüzdeki haftaki maçta yok.

Bu VAR’ı anlamak mümkün değil zaten. VAR’ı hemen kaldırsınlar. Hakem net bir hata yapıyor, buna nasıl müdahale etmezsin. Teniste 3 kere itiraz etme hakkı var. VAR varsa, 1-2 kere hakeme itiraz hakkı verilmesini istiyorum teknik adamlara. Bu maç bu hallere gelmezdi."

Hikmet Karaman iki futbolcu arasındaki konuşmayı da şöyle anlattı:

Gökhan Töre, Emre’ye demiş ki, 'Ben sana dokunmadım, kırmızı gördüm. Ne olur hakeme git'. Keşke Emre hakeme gidip söyleseydi de sırtımıza alıp dolaştırsaydık Emre’yi. Benim futbolcum olsa dahi haksız bir şekilde birinin kart görmesi aleyhine bir şey olması acı bir şey. 2-1’e getirdik, sonuna getirdik. 5 dakika gol yememeye oynarsın yemezsin. Biz 2-1 öne geçmişiz neleri konuşuyoruz. Bu pozisyondan sonra Emre’nin de müdahale olmadan yere düşmemesi gerekiyor. Emre eliyle kafasını tutuyor. Kimse dokunmamış ki. Neden hakeme söylemedi Emre?


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emre Belözoğlu meğer sevinç gözyaşları dökmüş