Hilal Altınbilek 'arkadaşız' dedi, Gurur Aydoğan şoke oldu

Temmuz ayında aşk yaşadıkları konuşulan, sonrasında haklarında ayrılık konuşulan Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan, önceki akşam Bebek Otel'de eğlencedeydi. İkili gece sonunda aynı binaya giriş yaptı. Gazetecileri karşısında görünce büyük şok yaşadı.

30 Ekim 2020, Cuma 14:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan, önceki akşam Bebek Otel'den çıkarken görüntülendi. Mekandan ilk olarak Altınbilek çıktı. Oyuncunun röportaj yaptığı sırada mekandan kız arkadaşlarıyla çıkan Aydoğan, hedef şaşırtmaya çalıştı.

Altınbilek, röportajında, "Gurur'la arkadaşız" dedi. Vip aracına binen oyuncu, Aydoğan'ın bindiği taksiyi takip etti. Levent'te bir binanın önünde duran iki oyuncu, araçlardan indi. Binaya ilk Gurur Aydoğan girerken, patlayan flaşlar karşısında şok yaşadı.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; Aydoğan, "Arkadaşlar lütfen yapmayın" derken, onun hemen arkasından binaya giren oyuncu, "Arkadaşlar çekmeyin. Rica ediyorum" diye konuştu. İkilinin yeniden bir araya geldiği iddia edildi.

Merhum sanatçı Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan ile Hilal Altınbilek, temmuz ayında Çeşme Dalyan The Beach Of Momo'da görüntülenmişti. Gün boyu beraber olan Aydoğan ile Altınbilek, sıcak havaya daha fazla dayanamayarak el ele denize girmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Halil Sezai tahliye edildi