Hilal Cebeci, Çav Bella'ya tekrar klip çekti

Şarkıcı Hilal Cebeci uzun süren sessizliğini 'Çav Bella' şarkısı ile bozmuş, ancak çektiği kliple bir anda sosyal medyanın gündemine oturmuştu

16 Ekim 2018, Salı 13:59 Son Güncelleme:
A A
Hilal Cebeci, Çav Bella'ya tekrar klip çekti

İtalyan halk şarkısı Bella Ciao'yu İtalyanca söyleyen ve buna bir de klip çeken Hilal Cebeci, bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.

Çektiği kliple, İtalya'nın kuzeyindeki Po Ovası'nda bulunan pirinç tarlalarında zor ve sefil koşullarda çalışan işçiler tarafından söylenen bu marşa saygısızlık yaptığı iddia edilen Hilal Cebeci gerek meslektaşları ve gerekse sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde eleştirildi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Gelen bütün eleştirilere yanıt veren Hilal Cebeci, bir türlü dinmek bilmeyen tepkileri dindirebilmek adına klibinin ikinci bir versiyonunu yayınladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Hilal Cebeci’nin geçen yıl bir program konsepti gereği belediyenin temizlik işçisi olarak çalıştığı görüntülere yer veriliyor. Ayrıca klibin sonunda pirinç tarlasındaki işçilerin görüntüleri de kullanılmış.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.