Hilal Cebeci çöpçü oldu

Şarkıcı Hilal Cebeci, bir televizyon programında çöpçü üniforması giyerek sokaklarda çalıştı. Cebeci'nin zorlu mücadelesi kameralara yansıdı

05 Şubat 2017, Pazar 14:48
A A

Uzun süredir sessizliğini koruyan Hilal Cebeci, bir televizyon programının konseptiyle hayranlarının karşısına çöpçü olarak çıktı. İşçilerin her gün mücadele ettiği koşulları gözler önüne seren Cebeci, yerleri süpdü, çöp kamyonu yıkadı ve çöpleri taşıdı. 

HİLAL CEBECİ YILMADI

HİLAL CEBECİ YILMADI

Üniformasını giyerek kolları sıvayan Hilal Cebeci, bir gün boyunca Beşiktaş Belediyesi işçileri ile çalıştı. Ünlü şarkıcı, henüz şafağın sökmediği saatlerde yola çıktı. Zaman zaman zor anlar yaşayan Cebeci, taviz vermeden işine devam etti.

Çöpçülerin işinin sadece çöp toplamakla bitmediğini gösteren Hilal Cebeci, çöp kamyonu yıkadı, çöp kutularını boyadı. Günün sonunda ise çöpçüler, Hilal Cebeci'yi 'Uzun ince bir yoldayım' şarkısını söyleyerek uğurladı.

Hilal Cebeci'nin o anlarını BURADAN izleyebilirsiniz

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.