Hilal Özdemir yaşadığı zor günleri anlattı

Müzisyen Hilal Özdemir bugün Star TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Eski eşi Hazım Körmükçü ile yaşadıklarını anlatan Özdemir, zor günlerinde Murat Boz, Haluk Levent gibi ünlü isimlerin kendisine destek olduğunu açıkladı.

23 Eylül 2020, Çarşamba 12:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2003 yılında evlendiği oyuncu Hazım Körmükçü ile 2016 yılında olaylı bir şekilde boşanan Hilal Özdemir yaşadığı maddi ve manevi sıkıntıları anlattı.

İşte Hilal Özdemir'in açıklamalarından satır başları:

Pandemi süresince Kızılay'dan yardım aldığını dile getiren Özdemir, "Ramazan ayında 5-6 gün boyunca makarna yedik. Çocuklarım bir gün 'neden her gün makarna bulgur yiyoruz' diye sormadı. Ama benim çocuklarım bunu yaşarken karşı tarafın bolluk içinde yaşaması benim çocuklarımı rahatsız ediyor" dedi.


Birçok sanatçıdan destek gördüğünü dile getiren sanatçı, "Murat Boz, Haluk Levent gibi bir çok isim benim çocuğuma babasının yapmadığın yaptı. Allah onlardan razı olsun" ifadelerini kullandı.


Yaşananların ardından bir çok isim telefon açıp ararken eşinin ailesinden kimsenin kendisini aramadığını dile getirdi. Hilal Özdemir'in anlattıkları karşısında Demet Akalın'da göz yaşlarını tutamadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü isimler Berkan-Özgenur Cönger'ün nikahına akın etti