Hilary Duff'ın ilk kitabı Türkçe basıldı

Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Hilary Duff'ın ilk kitabı Eliksir Türkçe olarak yayımlandı

25 Ekim 2018, Perşembe 14:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eliksir serisiyle yazarlıkta da iddialı olduğunu gösteren Duff, okurlarını üç kitaplık bir serüvenin içine çekiyor. 

Kitaptaki mitolojik ve doğa üstü ögelerle süslenen hikâye, tehlikeli bir aşk üçgeni etrafında dönüyor ve okurların elinden bırakamayacağı bir kitaba dönüşüyor. 

KİTABIN KONUSU

KİTABIN KONUSU

Clea Raymond, ünlü bir cerrah ve dünyaca tanınmış bir politikacının kızıydı. Ailesinin izinden gitmek yerine foto muhabiri olup dünyayı gezmeyi tercih etmişti.

Ancak babası bir anda ortadan kaybolduğunda, fotoğraflarında gizemli bir yabancının varlığını fark etti ve hayata dair planları tamamen değişti. 

Clea ile fotoğraflardaki yabancının yolları kesiştiğinde ise, ünlü cerrahın yok oluşundaki gizem perdesi aralanmaya başlayacaktı. İki genç aralarındaki bağın ardındaki yüz yıllık gerçeği keşfederken geleceklerini kurtarmak ve geçmişlerini aydınlatmak için zamanla yarışmak zorundaydı. 

HILARY DUFF KİMDİR?

HILARY DUFF KİMDİR?

Hilary Duff, 1987 yılında Teksas’ta doğdu. Disney Kanalı’nda yayınlanan Lizzie McGuire adlı televizyon dizisiyle ünlü oldu. Ardından birçok filmde yer aldı.

Duff, yaptığı albümlerle kariyerine pop müziği de ekledi. Ayrıca bir giyim mağazası zinciri ve parfüm markasına sahip olan Duff'ın bir oğlu var ve erkek arkadaşıyla birlikte yaşıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinemaseverlerin takip etmesi gereken 10 Instagram hesabı